Yılın Eğitimcisi Sakaryalı Ayhan Öğretmen 

ÖNDER İmam Hatipliler Derneğinin 5. Kültür Sanat Ödüllerinde “YILIN EĞİTİMCİSİ” ödülüne Adapazarı Anadolu İmam Hatip  Lisesi  Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu İngilizce Öğretmeni Ayhan Yağız seçildi. 

Yılın Eğitimcisi Sakaryalı Ayhan Öğretmen 

Türkiye genelinde ‘Yılın Eğitimcisi’ ödülüne ilimiz öğretmeni Ayhan Yağız’ın layık görülmesinden büyük gurur duyduklarını belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederken yılın eğitimcisi İngilizce öğretmenimiz Ayhan Yağız’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 
 
Adapazarı Anadolu İmam Hatip  Lisesi  Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu Müdürü Mustafa Bulut, okullarında görev yapan öğretmenin ‘Yılın Eğitimcisi’ ödülünü kazanmasından duydukları mutluluğu sosyal medya hesabından gurur dolu sözlerle paylaştı. Okul Müdürü Mustafa Bulut, “Tebrikler, Ayhan Yağız Hocamıza ve Camiamıza. Başarılar asla tesadüfi değildir. Okul olarak yapmış olduğumuz tüm sosyal ve kültürel faaliyetlerde kazanılan başarılarda çok büyük emeği vardır Ayhan hocamızın. Okul olarak yapılan tüm bu faaliyetlerde ‘Gönüllere Kamp Kuruyoruz’ sloganı ile yola çıktı Ayhan kardeşimiz. Âdeta günümüzün Evliye Çelebi’si oldu. Ayhan kardeşimizi gönülden tebrik ediyoruz. Kolay değil, Türkiye çapında "Yılın Eğitimcisi" olmak. Bu unvan Ayhan kardeşimize çok yakıştı. Tabii, Ayhan hocamın da belirttiği gibi bu başarılar bir ekip işidir. Birlik, beraberlik, dayanışma içinde Allah rızası için yapılan çalışmalar bu başarıları getiriyor. Bizde “BEN” değil, “BİZ” prensibi hâkimdir. Okulumuz adına Ayhan kardeşimizin almış olduğu bu çok değerli ödül; başta hocamızın, idarecilerimizin, öğretmen arkadaşlarımızın, öğrenci ve velilerimizin, mezun ve mensuplarımızın çalışma azmini zirveye çıkaracaktır. Zira biz Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi camiası olarak pandemi öncesi her alandaki hızlı tempomuzu ve başarımızı, pandemi döneminde bile arkadaşlarımızın üstün gayreti ile hiç düşürmedik; dertlendik, yeni hedefler belirledik, çalıştık, çalıştık... Ürettik ve başardık, başarmaya da devam edeceğiz Allah’ın izniyle. Ayhan kardeşimiz de  “Bu başarı hepimizin.” diyor. "Ben, okulum Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulunu temsilen bu ödülü aldım." diyor. Bu vesileyle biz de Ayhan kardeşimizi yürekten tebrik ediyoruz. Bu başarılarımızda çok büyük katkısı olan, başta idareci kardeşlerimize, öğretmen ve öğrencilerimize, Okul Aile Birliği ve velilerimize, SİMDER ve mezunlarımıza,  MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüze, Sakarya Millî Eğitim Müdürlüğümüze, Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüze , Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığımıza, Adapazarı Belediye Başkanlığımıza, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, AFAD  İl Müdürlüğümüze, Sakarya İl Müftülüğümüze, Adapazarı Müftülüğümüze, diğer il ve ilçe müftülüklerimize, ulusal ve yerel basınımıza, STK temsilcilerimize, maddi ve manevi her daim yanımızda olan ve dualarıyla bizleri unutmayan gerçek dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz. Allah hepsinden ve hepinizden razı olsun. Ayrıca bize bu ödülü layık gören ÖNDER’e şükranlarımızı arz ediyoruz. Son söz: BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ, BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN. HEP BERABER DAHA GÜZEL GÜNLERE...” dedi.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER