Ziya Öğretmen, Okul Müdür Yardımcılarıyla Bir Araya Geldi

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, koronavirüs salgını nedeniyle Zoom platformu üzerinden gerçekleştirdiği "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları"na 81 ilden okul müdür yardımcılarıyla devam etti.

Ziya Öğretmen, Okul Müdür Yardımcılarıyla Bir Araya Geldi

Geçtiğimiz hafta çarşamba günü düzenlenen buluşmaya ilimizden Şehit Fatih Kemal Yarar Ortaokulu Müdür Yardımcısı Can Özcan, Mithatpaşa Ortaokulu Müdür Yardımcısı Şafak Çam, Şehit Erol Olçok Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Hafize Eren Can katıldı.

200 dolayında müdür yardımcısının katıldığı programda ilimiz okul müdür yardımcısı ve müzik öğretmeni Can Özcan, klarnetle çaldığı "Fikrimin İnce Gülü" eseriyle toplantıya renk kattı. Bakan Selçuk, verdiği müzik ziyafetinden dolayı Can Özcan’ı ve yanında bulunan küçük kızını tebrik etti.

Okul müdür yardımcılarıyla gerçekleştirdiği buluşmayı twitter hesabından paylaşan Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk "Yüz yüze ve uzaktan eğitimle ilgili sahadaki son durumu bir kez daha yakın planda değerlendirme imkânımız oldu. #BurasıBizde diyen meslektaşlarımın her birine yürekten teşekkürlerimle.” ifadelerini kullandı.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER