Adem Tok; Başkan Erdoğan ile MÜSİAD Expo’da görüştü

Adem Tok İnşaat ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Adem Tok; İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde bu yıl gerçekleşen 17. MÜSİAD Expo & 20. Uluslararası İş Forumu’na (IBF) kapanış programına katılan Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.

Adem Tok; Başkan Erdoğan ile MÜSİAD Expo’da görüştü

Adem Tok İnşaat ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı Adem Tok; İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde bu yıl gerçekleşen 17. MÜSİAD Expo & 20. Uluslararası İş Forumu’na (IBF) kapanış programına katılan Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü.kocaali

Aday tanıtım programı öncesinde
Dünya’nın birçok yerinden gelen yabancı iş adamı ve yurtiçinden gelen genel ziyaretçiyi ağırlayan 17. MÜSİAD Expo & 20. Uluslararası İş Forumu’nun kapanış programına katılan Türkiye Cumhuriyeti Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan büyük ilgi odağı oldu. Fuarda hazır bulunan Adem Tok İnşaat ve Dekorasyon Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Sakarya Şubesi İnşaat Kurulu Başkanı Adem Tok; İstanbul’da AK Parti’nin 40 belediye başkan aday tanıtım toplantısı öncesi fuarı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştü. 

“Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile MÜSİAD’ın
yanında yer almasından dolayı müteşekkiriz”

Fuar alanını gezen Erdoğan’a bilgiler aktaran Sakaryalı İşadamı Adem tok; sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’yi MÜSİAD ailesinin bir üyesi olarak MÜSİAD Expo’ya ziyareti için teşekkür ediyoruz” dedi.
MÜSİAD Sakarya Şubesi İnşaat Sektör Kurul Başkanı Adem Tok, “Ülkemizin, şehrimizin ekonomisine büyük katkı sunan fuarımızda onlarca devlet adamını, binlerce işadamını ağırladık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti fuarımızın önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Kendisine iş dünyasının, MÜSİAD’ın yanında yer almasından dolayı müteşekkiriz” diye konuştu.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER