Bu projeyle çiftçi daha çok kazanacak

MARKA’nın Bolu’da gerçekleştirilen Ağustos ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Toçoğlu, “MARKA’yla birlikte şehrimiz için çok önemli bir proje üzerinde çalışıyoruz.

Bu projeyle çiftçi daha çok kazanacak

Tarım sektörüne katkı sağlayacak bu projemizle çiftçilerimiz daha çok kazanç sağlayacak. Üretimler daha verimli olacak” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) Ağustos ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Bolu’da gerçekleştirilen toplantıda Bolu Valisi Aydın Baruş, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, ilçe belediye başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası başkanları ve MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu yer aldı. Toplantıda ajansın çalışmaları hakkında detaylı değerlendirmeler yapıldı.

Verimlilik artacak
Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, “Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldık. MARKA’yla birlikte şehrimiz için çok önemli bir proje üzerinde çalışıyoruz. Tarım sektörüne katkı sağlayacak bu projemizle çiftçilerimiz daha çok kazanç sağlayacak. Üretimler daha verimli olacak. İnşallah bu önemli projemizi de kısa süre içerisinde kamuoyuyla paylaşacağız” ifadelerini kullandı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER