COŞKUN: “Çocuklarımız geleceğimizin mirasıdır”

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını nedeniyle kutlama mesajı yayınlayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; “Çocuklarımız geleceğimizin mirasıdır” dedi.

COŞKUN: “Çocuklarımız geleceğimizin mirasıdır”
Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılış yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Mesajında; milli bayramların, Türkiye Cumhuriyeti’nin istikbaline verdiği değerin ve duyduğu güvenin bir göstergesi olduğunu vurgulayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; “Bugün, hem 23 Nisan 1920’de kurulan meclisimizin 97’ıncı yıldönümünü, hem de çocuklarımızın bayramını kutlama mutluluğunu yaşıyoruz. 23 Nisan aynı zamanda ulusal egemenlik bayramıdır. Türkiye’nin kuruluş ilkeleri arasında yer alan milletin kayıtsız şartsız egemenliği ilkesi, bu topraklarda ilelebet devam etmesi gereken bir idealdir.

Gelecekte milli egemenlik mirasını devralacak çocuklarımızın 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı en samimi duygularla kutluyor; başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusun ve TBMM’ye hayat veren tüm kahramanları rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2017, 17:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER