EAK Digital, Mars Finance iş birliği ile resmi olarak Çin Pazarına girdi

Dünyaca ünlü blockchain PR ajansı EAK Digital , yerel medya devi Mars Finance ile stratejik iş ortaklığı ile Çin pazarına girişini resmi olarak duyurdu.

EAK Digital, Mars Finance iş birliği ile resmi olarak Çin Pazarına girdi

Bu son işbirliği ile EAK Digital, kendisini ve müşterilerini Asya’daki Blockchain ve kripto para alanında daha da başarılı konumlandırmayı planlıyor. EAK Digital ve Mars Finance, kurumsal kaynaklarını paylaşarak Çin ve Asya genelinde sektörün nabzını tutacak.
Gelişmekte olan Blockchain ekosisteminde Çin'in 2023'te 2 milyar ABD doları piyasa değerine ulaşması bekleniyor. EAK, bu alana erken girişin mevcut ve gelecekteki paydaşlar için ileriye dönük stratejik bir seçim olduğuna inanıyor. Mars Blockchain ile yapılan anlaşma, her iki şirket arasında bir dizi derinlemesine işbirliğinin yolunu da açacak. Mars Finance ile ortaklık, EAK Digital'in Asya Başkanı Amber Chook tarafından sağlandı. Amber, Çin'de doğup Japonya'da büyüdü ve Asya pazarında Çince, Japonca ve İngilizce bilen kıdemli bir PR uzmanı… 

Mars Finance 200 Milyon Değerinde
Merkezi Londra’da bulunan ve Japonya, Türkiye, Arjantin ve ABD'de ofisleri bulunan Pr Ajansı EAK Digital, Binance, NEO, Crypto.com, CoinMarketCap, Conflux, Maker, Bybit gibi  markalara ve ünlü star Akon’a hizmet vermeye devam ediyor.  Pekin merkezli Mars Finance, Binance, IDG Capital, OKEx ve Huobi Eco gibi ekosistemin en tanınmış projeleri tarafından yatırım almış olup, markanın Eylül 2019 itibarıyla değeri 200 milyon dolar…

Tony Tang; ‘’Kaynakları birlikte paylaşacağız’’
Mars Finance Blockchain İşletme Direktörü Tony Tang şunları söyledi: "Mars Blockchain, dünyaca ünlü kreatif blockchain iletişim şirketi olan EAK Digital'in, Çin pazarına katılmasından memnun olduğunu ifade ederken bundan sonra Çin ve yurtdışındaki kaynakları birlikte paylaşarak ve ortaklaşa multidisipliner işbirliğini keşfedeceğiz."

Erhan Korhaliller; ‘’Çin Pazarında şimdi daha güçlüyüz’’
EAK Digital Kurucu ve CEO'su Erhan Korhaliller şunları söyledi: "Mars Finance ile ortaklık, EAK Digital'in küresel büyüme stratejisine mükemmel bir şekilde uyuyor. Bu ortaklık, EAK Digital paydaşlarının Çin pazarına benzersiz erişimini sağlayacak ve EAK Digital’in Çin pazarına girmek isteyen projeler için 1 numaralı batı ajansı konumunu pekiştirecek ”

3 Milyondan Fazla Kullanıcısı Var
Mars Finance, 2018 yılında Çinli girişimci Wang Feng tarafından kurulan ve tüm blockchain ve kripto para ile ilgili haberler için önde gelen doğu medya kaynağı olma yolunda tırmanmayı başardı. Mars Finance'in 3 milyondan fazla kullanıcısı bulunuyor. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER