Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın üyeleriyle bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Esnaf odalarımızla güzel bir uyum yakaladık.

Esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz

Pek çok projeye birlikte imza attık. İstişareyi hep ön planda tuttuk. Büyükşehir Belediyesi olarak esnaflarımızın yanındayız” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Haluk Hacıoğlu ve yönetimi ile bir araya geldi. SESOB Başkanı Hasan Alişan’ın da yer aldığı ziyarette kısa süre önce gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul sonrası görevi devralan Haluk Hacıoğlu, yürüttükleri çalışmalar hakkında Başkan Toçoğlu’na bilgiler verdi.

Birlik ve beraberlik
Göreve yeni başladıklarını aktaran Haluk Hacıoğlu, “Yeni bir ekip oluşturduk. Hepimiz heyecanlıyız. İnşallah projelerimizi zamanla hayata geçireceğiz” derken SESOB Başkanı Hasan Alişan, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdüreceklerini kaydetti. Alişan, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na esnafımızın yanında olduğu için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnafımızın yanındayız
Başkan Zeki Toçoğlu, “Olağan Genel Kurul sonrası Sakarya Berberler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı olan Haluk Hacıoğlu ve yönetimini kutluyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimizle güzel bir uyum yakaladık. Pek çok projeye birlikte imza attık. İstişareyi hep ön planda tuttuk. Esnaflarımızda bu güzel uyum neticesinde şehrimizde çalışmalarını birlik ve beraberlik içerisinde sürdürüyor. Yakaladığımız bu uyumdan kesinlikle taviz vermemeli, daha da güçlendirmeliyiz” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER