MÜSİAD Erenlerde Buluştu

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) bu haftaki yönetim kurulu toplantısını Erenler Sakarya Park’ da Nehir Sefası Kafe’ de Özgü Yapı Firması sahibi Ahmet Özgedik’ in ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

MÜSİAD Erenlerde Buluştu

Yönetim Kurulu Üyelerinin de katılımıyla kahvaltı ile başlayan toplantıda gündem maddeleri değerlendirildi. Geride bıraktığımız Ağustos ayında yapılan faaliyetler ve ziyaretlerin değerlendirilmesinin yanı sıra, bayram sonrası yapılacaklar konusunda da istişare edildi. Ayrıca her sene olduğu gibi bu sene de bayramın ikinci gününde dernek binasında bayramlaşma olacağı kararı da alındı. kocaali

Yönetim Kurulu toplantısı akabinde üye ziyaretleri yapıldı. Üye ziyaretleri kapsamında Zenginler Karoser Firması sahibi Beşir Zengin iş yerinde ziyaret edildi. Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımı ile gerçekleştirilen ziyaret de otomotiv sanayii hakkında hasbihal edildi. Otomotiv sektörünün Sakarya’da ki önemine vurgu yapılırken bu alanda yeni projeler üretilip milli sanayi anlayışının geliştirilmesinin önemli olduğu belirtildi.

Üye ziyaretleri kapsamında Resul Dayı Ekmek Fırını Firması sahibi Coşkun Morgül ziyaret edildi. Ziyarete Başkan Yaşar Coşkun’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu, Eğitim Komisyonu Başkanı Yusuf Gökhan Erkan ve Şube Müdürü Emre Ozan’da yer aldı. Ziyaret sırasında fırıncılık hakkında bilgi veren Coşkun Morgül fırıncılık mesleğinin unutulmaya yüz tuttuğu, bu mesleği icra eden kişi sayısının azaldığını ve böyle devam etmesi durumunda fabrikalaşmaya dönülme zeminin hazırlanıldığını belirtti.

Ayrıca Yapılan ziyaretler de üyelere MÜSİAD Sakarya’nın Yıllık şube bülteni de taktim edildi.    

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER