Sakarya MÜSİAD Karasu’da

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Teşkilatlandırma Komisyonu Başkan İsmail Filizfidanoğlu’nun misafiri olarak Karasu Carpediem Otel Diamond’ta biraya gelerek haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı gerçekleştirdi, ardından da aileleriyle İftar yaptı.

Sakarya MÜSİAD Karasu’da

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi; haftalık Yönetim Kurulu Toplantısı’nı Yaşar Coşkun Başkanlığı’nda; Şubenin Teşkilatlandırma Komisyonu Başkanı İsmail Filizfidanoğlu’nun misafiri olarak Karasu Carpediem Otel Diamond’ta gerçekleştirdi. Geçtiğimiz haftanın değerlendirerek ve hafta içinde yapılacak çalışmalarını planlayan MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetimi; toplantının ardından aileleriyle birlikte İftar yaptı. Nezih ve sohbet arasında geçen İftar’da, aileler birbirleriyle kaynaşarak, dostluklarını pekiştirdi.

MÜSİAD İftarı
MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ayrıca; 3 Haziran 2017 Cumartesi günü 14.00 – 22.30 saatleri arasında Haliç Kongre Merkezi’nde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleşecek olan “MÜSİAD 24. Olağan Genel Kurul ve İftar Programı’na, Sakarya’dan yaklaşık 75 kişilik bir ekiple katılacaklarını belirtti. Ramazan ayı boyunca her akşam 200 kişiye SAKVA Sosyal Tesisleri’nde İftar verdiklerini dile getiren Başkan Coşkun MÜSİAD Sakarya Aile İftarı’nı ise 12 Haziran 2017 Pazartesi Günü Sakarya protokolü, üyeler ve aileleri ile medya mensuplarının katılımıyla Ernaz Tesisleri’nde gerçekleştireceklerini de bildirdi.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER