TEB’den 3 Ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi

Türk Ekonomi Bankası (TEB), 3 ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi kampanyası ile 36 aya kadar varan vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunuyor.

TEB’den 3 Ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi

Müşterilerinin nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik farklı ihtiyaç kredi kampanyaları sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), 3 ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi kampanyasını açıkladı. Özellikle yeni eğitim döneminin başlamasıyla beraber artan okul harcamaları ve farklı nakit ihtiyaçlarına yönelik başlattığı kampanya ile TEB, 3 aydan 36 aya varan vade seçenekleriyle kredi fırsatı sunuyor. TEB’in 3 ay Ertelemeli Sonbahar Kredisi kampanyasına TEB Şubelerinden, CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Uygulaması, Çağrı Merkezi ve teb.com.tr’den başvuru yapılabilecek.

Müşteriler, TEB’in kredi kampanyasından farklı vade ve Findeks notuna göre değişen faiz oranıyla faydalanabilecek.

Kredi Türü

Kredi Tutarı

Kredi Vadesi (Ay)

Aylık Akdi Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

Kredi Tahsis Ücreti (BSMV dahil)

Sigorta

Efektif Yıllık Faiz Oranı / Yıllık Maliyet Oranı

Findeks Notu 1850 ve üzeri olan müşteriler

10.000 ₺

36

1,20%

357,92

52,50 ₺

578,47

19,1601%

İşbu tablolar eşit taksitli kredi tutarları için 1850 Findeks notu baz alınıp (Findeks notuna göre değişen faiz oranlarıyla) örnek olarak oluşturulmuştur. Vade ve tutarlarda faiz oranı değişiklik gösterebilir. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. Sigorta bedeli Yıllık Kredi Koruma Hayat Sigortası primi olup poliçe kredi vadesi boyunca geçerlidir; poliçe primi müşterinin yaşı, kredi taksit tutarı, faiz oranı, kredi vadesine göre değişiklik gösterebilir. Efektif Aylık ve Efektif Yıllık Faiz Oranına / Yıllık Maliyet Oranına tahsis ücreti ve yasal vergiler dahil edilmiştir. Minimum kredi tutarı 1.000 TL dir. Sigorta masrafı yıllık maliyet oranı hesabına dahil edilmemiştir. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. Kredi vadesi, vade ertelemeli dönem dahil en fazla 36 ay olabilir. TEB, kredi başvurularını serbestçe değerlendirme ve uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir. TEB kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Güncel faiz oranları için www.teb.com.tr. adresini ziyaret edebilir veya size en yakın TEB şubelerine başvurabilirsiniz.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER