TÜMSİAD üyeleriyle istişarede..

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi yönetimi üye ziyaretleri kapsamında düzenledikleri istişare programını aralıksız sürdürüyor.

TÜMSİAD üyeleriyle istişarede..

TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Şaban Yener, Başkan Vekili Naim Yener, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve yönetim kurulu üyesi Ömer Çelik’ten oluşan heyet, bu hafta dernek üyesi Solid Tıbbı Malzemeler Yusuf Yalçın, Hakkı Ustanın Adana Sofrası Mehmet Hakkı Uçar ve Kalyoncular Turizm Vecdi Kalyoncu’yu ziyaret ederek, istişarelerine devam etti. 

TÜMSİAD Şube Başkanı Şaban Yener, yönetim kurulu olarak haftanın her cuma günü yapılması planlanan firma ziyaretlerinin üyeler arasında bir sinerji oluşturduğunu belirterek; Üyelerimizle birlikte şehrimiz ve ülkemiz için daha fazla üretmenin gayreti içerisinde olacağız” dedi. 

Üyelerine yapmış oldukları ziyarette derneğin çalışma faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulunan Başkan Yener, “TÜMSİAD’ın ülke ve dünya çapında sanayiye ve üretime olan desteğinin artarak devam ettiğini belirterek, 10 bin üyesi ile istihdama ve bölgesel yatırımlara ciddi anlamda değer kattıklarını ifade etti. Başkan Yener, "Türkiye üreten, büyüyen ve güçlü bir ülke. Üreten, istihdamını artıran ve ihracat yapan KOBİ’ler sayesinde Türkiye’nin 2023 vizyonu doğrultusunda dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına gireceğine inanıyoruz” dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER