Üretim arttıkça memleketimiz kazanıyor

3. OSB’de düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “OSB’nin içerisinde yer alan itfaiye binamızın inşaatı tamamlandı.

Üretim arttıkça memleketimiz kazanıyor
banner97

3. OSB’de düzenlenen programda konuşan Başkan Toçoğlu, “OSB’nin içerisinde yer alan itfaiye binamızın inşaatı tamamlandı. Çok yakında itfaiye ekiplerimiz buradan OSB’ye ve tüm ilçemize hizmet sunacak” derken; Vali Balkanlıoğlu, “3. OSB’de birçok şeyi 16 ayda tamamladık. Bugün de hem fabrikalarımızı ziyaret ettik, hem de itfaiye binamızı gezdik. OSB’lerde gerçekleştirilen üretim memleketimize katkı sağlıyor” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 3. OSB’de düzenlenen Vali İrfan Balkanlıoğlu’na teşekkür yemeği ve hizmet tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıda Başkan Toçoğlu’nun yanı sıra Vali İrfan Balkanlıoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, Kaymakam Esengül Korkmaz Çiçekli, Genel Sekreter Yardımcısı Zafer Poyraz, İtfaiye Dairesi Başkanı Ayhan Orhan Ayrancı,  AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan, yönetim kurulu üyeleri ve OSB üyeleri yer aldı. Toplantı öncesi 3. OSB’deki fabrikalar ve Katı Atık Arıtma Tesisi gezilerek OSB tanıtım sunumu yapıldı.

Teşekkür ederiz kocaali
3. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Güneş, “Toplantımızda Valimiz İrfan Balkanlıoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. OSB’de 80 firmamız ve 4 bin 500 çalışanımız var. Yüzde 76’lık doluluk oranına sahibiz. Bir yıl önce itfaiye binası için çalışmalara başladık. Hamdolsun bugün binamızın içerisindeyiz. Binada gelinen son noktayı sizin de görmenizi istedik. Aynı zamanda bu toplantıyı Sayın Valimize teşekkür ve veda etmek için düzenledik. Valimize hizmetleri için teşekkür ederiz” diye belirtti.

Sakarya’nın gelecek vizyonu
Vali İrfan Balkanlıoğlu için düzenlenen teşekkür yemeğinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Söğütlü’de kurulan OSB ile şehrimizin ve ilçemizin istihdamına büyük katkı sunuluyor. OSB’nin içerisinde yer alan ve şuanda da içerinde bulunduğumuz itfaiye binamızın inşaatı tamamlandı. Çok yakında itfaiye ekiplerimiz buradan OSB’ye ve tüm ilçemize hizmet sunacak. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimiz, SATSO, üniversite ve diğer paydaşlarımızla Sakarya’nın gelecek vizyonunu yakından ilgilendiren önemli adımlar atmaya devam edeceğiz” dedi. 

OSB’nin kalkınma ve gelişmesi
Vali İrfan Balkanlıoğlu, “20 yıl sürdürdüğüm Kaymakamlık görevlerinin ardından 2007’den bu yana Vali olarak çalışmalar gerçekleştirdik. Şimdi ise şahsım için Mülkiye Başmüfettişi tasarrufunda bulunuldu. Hep hayırlısı olmasını temenni ettik. Bundan sonra da hakkımızda hayırlısı ne ise o olmasını diliyorum. Görev yaptığımız yerlerde pek çok çalışmayı gerçekleştirmeye gayret ettik. 3. OSB’nin kalkınmasında ve gelişmesinde Muzaffer Güneş’le beraber çalıştık. OSB’de birçok şeyi 16 ayda tamamladık. Hayırlı bol kazançlar diliyorum. Siz kazandıkça memleketimiz kazanıyor. Nezaketiniz için teşekkür ediyorum” dedi.


 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER