Vestel’in genel müdür ile yetkili müdürleri Sakarya’da

Marmara’nın Türkiye’nin en iyi müşteri memnuniyetinin ardından, en güzel mağazası Sakarya’dan seçildi

Vestel’in genel müdür ile yetkili müdürleri Sakarya’da
Geçtiğimiz yıl Türkiye'de bulunan 1050 Vestel bayisi arasından "En İyi Müşteri Memnuniyetini Sağlayan Bayi" ödülünü alan Sakaryalı firma Vestel Şimşek, tepeden tırnağa yenilendi. 

Sakarya Vestelleniyor
İngiliz mimarlık firması "Dalziel and Pow" tarafından Vestel'e özel olarak tasarlanan mağazanın uygulaması İstanbul'dan sonra ilk defa Sakarya'da Vestel Şimşek Mağazasında gerçekleşti. Vestel, yeni mağaza konseptini geçtiğimiz aylarda İstinye Park'ta açtığı mağazasında tanıtmış ve büyük ilgi çekmişti. Geçtiğimiz yıl Türkiye'de bulunan 1050 Vestel bayisi arasından "En İyi Müşteri Memnuniyetini Sağlayan Bayi" ödülünü alan Sakaryalı firma Vestel Şimşek, tepeden tırnağa yenilendi. Yenilenen mağaza aynı zamanda Vestel tarafından Vestel Şimşek’in Bulvar Mağazası, Haziran 2014 Marmara’nın “En Güzel Mağaza” ünvanına layık görüldü.

Vestel Şimşek Türkiye’ye örnek oldu
Vestel Şimşek’in yeni konsept mağazasını ziyaret eden Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Gürsoy, Pazarlama Müdürü Tunç Berkman, Bölge müdürü Sinan Yılmaz, Saha Müdürü Alper Sayan ve Saha Satış Sorumlusu Bülent Kınalı, Haziran 2014 Vestel Marmara Şampiyonu olan Vestel Şimşek’in Bulvar mağazası uygulamaların Türkiye genelindeki tüm mağazalara örnek teşkil ettiğini dile getirdi.

1000’in üzerindeki Vestel bayii arasından
Yenilenme sureci hakkında bilgi veren Vestel Şimşek Şirket Müdürü Mehmet Şamil Şimşek, böyle bir mağaza olmanın haklı gururunu yaşadıklarını ifade ederek; “Vestel tarafından yeni mağaza konseptinin uygulanması için Türkiye'de seçilen birkaç mağazadan biri olmak bizim için memnuniyet verici. Türkiye'de 1000'in üzerinde Vestel bayisi var ve Vestel Genel Merkezi tarafından bu yeni konseptin uygulanması için bizim şirketimiz seçildi. Bunun Sakarya'da müşterilerimize verdiğimiz kaliteli hizmetin bize geri dönüşü olduğunu düşünüyorum. Sektörümüzde oluşturduğumuz farklılıklarla müşterilerimize daima güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi. 

Dördüncü Mağazada yakında geliyor
Vestel yeni mağaza konsepti ile Sakarya için farklı güzellikte bir mağazaya kavuştuğunu belirten Satış Direktörü Ferit Şekerli ise; “Bir şirketin basarisini dört kelime ile özetlemek mümkün: Niyet, gayret, ehliyet, inayet. Niyetimiz; müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarla hizmet vermek. Gayretimiz; isimizin gereklerine uygun performansı ortaya koymak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmak. Ehliyet; iki günü birbirine eşit olan zarardadır ölçüsü çerçevesinde işimizin ehli olabilmek konusunda çıtamızı sürekli yükseltmek. İnayet; işimizin gerektirdiği her şeyi en iyi şekilde yaptıktan sonra Allah'ın yardımını dilemektir. Vestel Şimşek olarak Sakarya’da dördüncü, mağazamızı çok yakında Serdivan İlçesi’nde açacağımızın müjdesini de Sakaryalılarla paylaşmak istiyorum” dedi. 

Son zamanlarda ciddi bir büyüme
Yenilenen mağazadan alışveriş yapan müşteriler, yenilenmenin sadece görsel boyutla olmadığını, Vestel'in son zamanlarda ciddi bir büyüme gerçekleştirdiğini ve özellikle yakin zamanda çıkacak olan android yazılımlı Vestel akilli telefonu heyecanla beklediklerini bildirdi.

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2014, 17:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER