Adapazarı MTAL’de Kariyer Günleri Söyleşisi

Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Alanı tarafından geçtiğimiz hafta içinde Kariyer Günleri Söyleşi Programı düzenlendi.

Adapazarı MTAL’de Kariyer Günleri Söyleşisi

Söyleşiye Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Emre Topoğlu ve Yazar Neslihan Baki konuşmacı olarak katıldı.

Programda Genel Müdür Emre Topoğlu, “Gençlik ve Gönüllülük”, Yazar Neslihan Baki ise “Kime Göre Neye Göre Başarı” isimli söyleşilerinde öğrencilerle sohbet ettiler.

Söyleşi sonunda yazarlar son çıkan kitaplarını öğrenci ve katılımcılara imzaladılar. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, programa katılım sağlayan konuşmacılara katkılarından dolayı teşekkür ederek günün anısına Grafik ve El Sanatları bölümlerinin hazırladığı hediyeleri takdim etti. 

Program sonrasında okul müdürü Sevda Aslan misafirlere okulun birimlerini gezdirerek, yürütülen eğitim ve üretim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Söyleşi programının konukları atölye ziyaretinde öğrenci ve öğretmenlerimizle yakından ilgilenerek sohbet etti, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ettiler. 

Kariyer Günleri söyleşi programına; Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Mesleki Eğitim Şube Müdürü Sedat Bezci, Şube Müdürü İlhan Yıldız, Sakarya Gençlik ve Spor Hizmetleri yöneticileri, gençlik merkezi koordinatörleri, gönüllü gençler ile Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Murat Acar katıldı. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER