AÖL Mezunları, Buluşmalarının 40. Yılını Kutladılar

1982 yılından bu yana aralıksız olarak bir araya gelen Arifiye Öğretmen Lisesi Mezunları Maltepe Polisevinde düzenlenen yemekli toplantıda buluşmalarının 40. yılını kutladılar.

AÖL Mezunları, Buluşmalarının 40. Yılını Kutladılar

Arifiyelilik ruhunu hiçbir zaman kaybetmeyen mezunların buluşmasında eski günler yad edildi, arkadaşlık ve kardeşlik bağlarının hayatlarının son gününe kadar devam edeceği vurgulandı.

Toplantıya katılan mezunların aralarına yeni katılan genç mezunlara tanıtıldığı buluşmada şarkılar söylendi, güzel hatıralar paylaşıldı.

1981 yılı mezunlarından Bahçelievler Gazi İlkokulu Müdürü İsmail Yaman’ın organizasyonunda gerçekleşen buluşmanın onur konuklarından Burdur, Elazığ ve Eskişehir’de Valilik yapan Kadir Koçdemir’e gecenin anısına dönemin öğretmenlerinden Ahmet Pehlivan tarafından plaket takdim edildi.

Öğretmen Liseleri kapatılmadan önce çocukluklarının geçtiği okul binasında her yıl eş ve çocuklarıyla birlikte yatılı olarak gerçekleştirdikleri geleneksel buluşmalarına farklı mekanlarda devam eden mezunların 40. yıl toplantısı hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER