‘Baba Kampa Gidelim’ yeniden Macera Park’ta

Büyükşehir Belediyesi Macera Park’ın ev sahipliği yaptığı ‘Baba Kampa Gidelim’ gelen yoğun istek ve talep üzerine 7-8 Eylül tarihlerinde yeniden gerçekleştirilecek.

‘Baba Kampa Gidelim’ yeniden Macera Park’ta

7 ile 14 yaş arası öğrencilerin babalarıyla birlikte kamp heyecanı yaşayacağı projeye 2-6 Eylül tarihlerinde kayıt olunabilecek.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen Yaşayarak Öğrenme Macera Parkı’nın düzenlediği ‘Baba Kampa Gidelim’ projesi gelen yoğun istek ve talep üzerine 7-8 Eylül tarihlerinde yeniden gerçekleştirilecek. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği projede 7 ile 14 yaş arası öğrencileri babalarıyla birlikte kamp heyecanı yaşayacaklar. Macera Park’ta gerçekleştirilecek kampta çocuklar, babaları ile birlikte açık havada sinema keyfi, doğa yürüyüşleri, kamp ateşinde sohbet, macera parkurları ve diğer birçok sürprizlerle eğlencenin tadını doyasıya çıkaracak. 

Gelen yoğun istek ve talep üzerine
Konu ile ilgili Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Çocukların doğa sevgisini geliştirmek ve arttırmak adına gerçekleştirdiğimiz ‘Baba Kampa Gidelim’ projesinde vatandaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler aldık. Projeye katılan ve katılma fırsatını kaçıran vatandaşlarımız projenin yeniden düzenlemesi konusunda yoğun istek ve talep gösterdiler. Bizlerde projeyi tekrar düzenlenmeye karar verdik. Bu kapsamda vatandaşlarımızın 2-6 Eylül tarihlerinde kayıt olabilecekleri ‘Baba Kampa Gidelim’ projesini 7-8 Eylül tarihlerinde Macera Park’ta gerçekleştireceğiz. Birbirinden eğlenceli oyunların ve bol aktivitelerin olacağı kampımıza tüm vatandaşlarımızı davetlidir. Başvurular ve detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0264 221 40 60 numaralı telefondan Macera Park’a ulaşabilirler” ifadelerine yer verildi. 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 14:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER