Başkan gündoğdu sağlık personellerinin tıp bayramını kutladı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli İlçe Devlet Hastanesi başta olmak üzere ilçede faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek, sağlık personellerinin 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.

Başkan gündoğdu sağlık personellerinin tıp bayramını kutladı

Ziyaret kapsamında sağlık personellerin gününü kutlayan Belediye Başkanı Gündoğdu, Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz ve Hastane İdari ve Mali İşler Müdürü Muhammet Durmaz ile bir süre sohbet etti. 
Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Samet Kaymaz, İdari ve Mali İşler Müdürü Muhammet Durmaz ve sağlık çalışanlarına günün anısına hediye de takdim eden Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu şunları kaydetti:

Bizlerin ve sevdiklerimizin sağlığı için gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışarak, büyük bir kahramanlık örneği gösteren siz kıymetli sağlık çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Özellikle pandemi sürecinin başladığı günden itibaren çok büyük gayret ve fedakârlık gösterdiniz. Hakkınızı hiçbir zaman ödeyemeyiz. Yüce Rabbim, sizleri başımızdan eksik etmesin.

Başkan Gündoğdu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başhekim Uz. Dr. Samet Kaymaz, “İlçe Devlet Hastanemizi ziyaret eden Ferizli Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu, görev başındaki doktorların ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı. İçinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte ve bu anlamlı günümüzde bizlere desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Başkanımıza şükranlarımı sunarım.” İfadelerini kullandı.
Başkan Gündoğdu, hastanede tedavi gören hasta ve yakınlarıyla ilgilenerek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER