Bayraktepe’de Koliva konseri 

Hendek Belediyesi ve Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği işbirliğinde, 23 Temmuz Cumartesi günü Bayraktepe tesislerinde saat 19.30’da, “Gürcü-Laz Kültür Şenliği” düzenlenecek.

Bayraktepe’de Koliva konseri 

Şenlikte Koliva ve Kafkas Kartalları Dans Topluluğu sahne alacak. Ücretsiz şenliğe herkesin davetli olduğu açıklandı.

23 TEMMUZ CUMARTESİ BAYRAKTEPE’DE
Hendek Belediyesi ve Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği işbirliğinde Hendek yine güzel bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Bayraktepe Sosyal Tesislerinde Gürcü-Laz Kültür Şenliği düzenlenecek. 23 Temmuz Cumartesi günü saat 19.30’da Türk müziğinin renklerini ve ülkemizin değerlerini yaşatmayı amaç edinen ve Karadeniz müziğini yol haritası olarak belirleyen müzik grubu Koliva, birbirinden güzel şarkılarla izleyenleriyle buluşacak. Şenlikte ayrıca Kafkas Kartalları Dans Topluluğu sahne alacak. 

SAAT 19.30’DA BAŞLAYACAK 
Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneği Başkanı Mustafa Kolat, düzenlenecek olan şenlik için yoğun bir hazırlık içinde olduklarını ifade etti. Tüm herkesi 23 Temmuz’da Bayraktepe’de yapılacak olan Gürcü-Laz Kültür Şenliğine davet eden Kolat, destekleri nedeniyle Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu’na özellikle teşekkür ettiklerini söyledi. Kolat, “ Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte güzel bir organizasyon yapmayı planlamıştık. Bayraktepe’yi tercih ettik. Bu teklifimizi Başkanımızla paylaştık, sağ olsun bizi kırmadı. Bir kez daha kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

HERKES DAVETLİ 
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise, Sakarya Kartvel Gürcü-Laz Kültür Derneğiyle Hendek’te güzel bir organizasyona imza atacak olmaktan mutlu olduklarını ifade ederek, “ Hendek her alanda farkını ortaya koyarken, çeşitli organizasyonlarla bu gücünü gösteriyor. Koliva konseri ve Kafkas Kartalları Dans Topluluğu’nun sahne alacağı gece Hendek tam bir bayram yerine dönecek. Şimdiden herkesi davet ediyoruz. Ücretsiz bu şenliğe herkes davetlidir. Bayraktepe’de unutulmaz bir gece, muhteşemle bir şenlikle bizleri bekliyor” diye konuştu.

Hendek Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER