“Bırakmam Seni’’ kampanyasının talihlileri belli odu

Beşiktaş JK’nın tarihi kampanyası “Bırakmam Seni’’ Ödülleri sahiplerini buldu 

“Bırakmam Seni’’ kampanyasının talihlileri belli odu

Beşiktaş JK’nın tarihi kampanyaBırakmam Seni için düzenlenen “Ödül Senin” çekilişinde ödüller sahiplerini buldu. Milli Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekilişte ev, otomobil, tatil gibi birbirinden değerli 1903 hediye Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlara gitti.

Türkiye’nin ilk spor kulübü Beşiktaş JK’nın 12 Haziran 2020 tarihinde başlattığı “Bırakmam Seni’’ kampanyasının önemli ayaklarından biri olan “Ödül Senin’’ çekilişinde kazananlar belli oldu. Kampanyaya 9 Ağustos - 9 Eylül 2020 tarihleri arasında SMS ve 20 TL’lik kredi kartı ödemesi ile katılım sağlayıp kaydını yaptıran 196.428 taraftar, “Ödül Senin’’ çekilişinde birbirinden değerli hediyeler kazandı. 19 Eylül 2020, saat 19:03’te Milli Piyango Yetkilileri ve Noter huzurunda yapılan çekilişte ev, otomobil, tatil gibi birbirinden değerli 1903 hediye Mardin’den İzmir’e, Cizre’den Afyon’a çok geniş bir coğrafyadaki taraftarlara gitti.

‘’Ödül Senin’’ Gecesi raiting rekoru kırdı

Beşiktaş JK’nın “Ödül Senin’’ gecesinin ilki 9 Ağustos 2020’de KanalD’den canlı yayınlanan özel program ile başladı. Yılmaz Erdoğan’ın sunuculuğunu üstlendiği programda Hülya Avşar, Zafer Algöz, Mehmet Erdem, Hakan Altun, Çok Güzel Hareketler 2 ekibi, Ömür Gedik, İsmail Demirci, Erkan Petekkaya, Onur Buldu ve Barış Murat Yağcı gibi ünlü isimler Beşiktaş’a destek olmak isteyen vatandaşlarla telefon bağlantısı gerçekleştirerek geceye katkı verdi. Çekiliş katılımlarının başladığı program, 65,74’lük izlenme oranıyla raiting rekoru kırdı.

Youtube canlı yayınını 468 bin kişi izledi

“Ödül Senin’’ gecesinin ikinci canlı yayını ise yine Vodafone Park’ta 9 Eylül 2020’de yapıldı. Beşiktaş JK’nın Youtube Kanalı’ndan canlı yayınlanan gecede taraftarlar Beşiktaş JK’nın “Bırakmam Seni’’ destek kampanyasına hem telefon bağlantılarıyla hem de SMS ile destek verdi.

Canlı yayın süresince Beşiktaş JK Başkanı Ahmet Nur Çebi ile birlikte Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Direktör Sergen Yalçın, Beşiktaşlı eski sporcular, Beşiktaş JK bünyesindeki tüm branşlara ait sporcu ve antrenörler hazır bulundu. Gecede Erkan Can’ın seslendirdiği “Bırakmam Seni’’ Kampanyası’nın üçüncü  filmi de yayınlandı ve hem taraftardan hem de izleyicilerden tam not aldı.

Youtube gecesi de ünlü akınına uğradı

Youtube üzerinden yayınlanan gecenin sunuculuğunu Süeda Çil, Bülent Ülgen, Cihangir Gökdoğan ve Sergen Deveci paylaştı. Geceye, Yılmaz Erdoğan ve BKM Ekibi, Zafer Algöz, Özgün, Cavit Çetin Güner online bağlantı ile katılarak destek oldu. Hülya Avşar, Demet Akalın,Erkan Can, Acun Ilıcalı, Aras Bulut İynemli, Gökhan Tepe, Esra Erol, Simge, Mustafa Keser,Kutsi, Birol Güven, Cem Cücenoğlu, Doğaç Yıldız, Berkay Ateş,Umut Kurt, Yıldıray Şahinler video çekerek destek gecesine katkı sağladı. Cankat Aydos, İrem Ecem Başarır, Fatih Dokgöz(Arıza Dizi oyuncuları) ve Ruhi Sarı da programa konuk olan isimler arasındaydı. Birol Can, Kartal Can ve İlknur Can Beşiktaş için besteledikleri şarkıyı seslendirirken,Ömür Gedik ve Murat Başaran Beşiktaş marşı ile etkinliğe katkı sağladı. Gecede Kemal Alıç da  DJ Perküsyon canlı performansı ile izleyicilere keyifli bir akşam yaşattı.

‘’Ödül Senin’’ Youtube Linki: https://www.youtube.com/watch?v=UguH5xWBsEI&feature=share

Kampanya web sitesi: https://birakmamseni.org/

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER