Bisiklet Turu Etkinliğine Davet 

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Valilik, Emniyet Müdürlüğü ve Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği işbirliği ile düzenlenen Trafik Haftası etkinliklerinde bu yıl yedincisini düzenlediğimiz bisiklet turu 5 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek.

Bisiklet Turu Etkinliğine Davet 

Demokrasi Meydanı’nda başlayacak tur, Serdivan Trafik Park’ta sona erecek. Etkinliğe bisikletleriyle katılanlar hediyelerle buluşacak ve çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği ikinci Başkanı Erhan Koçdemir,bu yıl yedincisini gerçekleştirdiğimiz bisiklet turu etkinliğine 7 den 77.ye kadar değil 7’den 99’a bütün halkımızı davet ediyoruz. Pazar günü Kent parkta saat 11.00  de başlayacak  ve Serdivan trafik parkına kadar olan güzergahta düzenlenecek bisiklet turu etkinliğinde bu yıl yedincisi olması sebebiyle yoğun katılım bekliyoruz.

Bisiklete binmenin ve bisiklet kullanmanın yaşı yoktur. Şehrimizi egzoz ve sera gazlarından kurtaracak daha yeşil daha çevreci, daha temiz bir yaşam alanı, ve daha sağlıklı, daha hareketli bir toplum olma yolunda  çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdüreceğiz dedi.

5 Mayıs Pazar gününe kadar herkesin bir bisiklet edinmesini ve gerekli bakımlarını yaparak halka açık bisiklet turu etkinliğimize katılmanızı istiyoruz

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER