Büyük Coşkunlar; İftar’lı Sünnet Çöleni Düzenledi

Büyük Coşkunlar; düzenlediği İftar’da, ilahiler eşliğinde ve havai fişek altında 120 çocuğu daha sünnet ettirdi.

Büyük Coşkunlar; İftar’lı Sünnet Çöleni Düzenledi
banner97
Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası’nın 3. Geleneksel Sünnet Şöleni; gerçekleşen İftar ile birlikte Hendek Yukarı Çalıcak Köyü’ndeki fabrika alanında düzenledi. İlahiler eşliğinde, davetlilere İftar verildiği şöleninde; havai fişek altında 120 çocuk sünnet ettirildi. 

Yoğun katılım
İlkini geçen yıl Sakarya’nın Hendek İlçesi’ne bağlı Yukarı Çalıcak Köyü’ndeki fabrika alanında 150 çocuk, ikincisini de 100 çocuğu sünnet ettirilmesiyle gerçekleştiren Büyük Coşkunlar Pıroteknik Kimya Oyuncak ve Havai Fişek Fabrikası; 3. Geleneksel Sünnet Şöleni’ni, çok sayıda davetlinin katılımıyla İftar Programı’yla gerçekleştirdi.

Büyük Coşkunlar Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Coşkun ve Genel Müdür Yaşar Coşkun’un ev sahipliğinde gerçekleşen, Kuran’ı Kerim’den ayetlerin okunduğu ve ilahilerin yankılandığı sünnet şölenine; Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, Kızılay Sakarya Şube ve Sakarya Kent Konseyi Başkanı Ahmet İşgüzar, MUSİAD Sakarya Şube Başkanı Halit İnci ve Yönetim Kurulu üyeleri, işadamları, aileler ve çok sayıda davetli katıldı. Grup Mübarek’in ilahileri ve semazenlerin ayrı bir renk kattığı şölen nostalji havasında geçti. Çocuklar için oyun parkı kurularak, pamuk helva, allı güllü ve dondurma dağıtıldı. 

Sosyal sorumluluk projesinin bir gereği
Bu yıl Mübarek Ramazan ayı sebebiyle Sünnet Şöleni yemeği ile geleneksel iftar yemeğini birleştirdiklerini ifade eden Büyük Coşkunlar Genel Müdürü Yaşar Coşkun;  “Bu akşam Büyük Coşkunlar Havai Fişek Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketinin düzenlediği 3. Sünnet Şölenine ve iftar programında iki mutluluğu bir arada yaşıyoruz. Büyük Coşkunlar Sünnet Şöleninin bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz.

Büyük Coşkunlar Havai Fişek Fabrikası olarak her zaman hayır işlerinin yanında olduk, olmaya da gücümüz elverdiği sürece devam edeceğiz. Sosyal Sorumluluk projesinin bir gereği olarak düzenlediğimiz Sünnet Şöleninde bu yıl 120 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Büyük Coşkunlar Ailesi olarak Sünnet Şölenimizi bundan sonra ki senelerde de düzenlemeyi hedeflemekteyiz. Bu hayır işinde aramızda bulunan, sünnet olan çocuklarımızın bu mutluluğumuza ortak olan siz değerli misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür eder, saygılarımı sunarım” dedi.Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2013, 23:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER