Denizciler Kampa girdi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Kocaali Gençlik Merkezi tarafından, Kocaali Denizcilik MYO öğrencileri ile birlikte, Sağlılı Yaşam ve Spor Kulubü, Bağımlılıkla Mücadele kapsamında Pamukova Bakacak Kamp Eğitim Merkezinde kampa girdiler. 

Denizciler Kampa girdi

Kocaali Gençlik Merkezi tarafından yürütülen projede,  SUBÜ Denizcilik Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve öğretim görevlileri ile  Pamukova Bakacak Kamp Eğitim Merkezinde iki gün süren  kampa girdiler. 

Bağımlılıkla Mücadele kapsamında düzenlenen kampta Gençlik Lider Muhyiddin Öztopaloğlu tarafından bağımlılıkla mücadele eğitimleri verildi.

Kampın ilk günü gençler havalı tüfek, matrak ve okçuluk gibi spor branşlarında aralarında mini turnuva düzenlenerek gençler kıyasıya yarıştılar. Mini turnuva sonrası Kocaali Gençlik Merkezi tarafından gençlere hediye taktimi yapıldı.Etkinlik sonrası gençler  akşam olunca hep birlikte iftarlarını yaptılar.İftardan sonra eğitimler devam etti ve eğitim sonrası gençler Voleybol ve Futbol maçları ile stres attı.

Kampın son günü doğa yürüyüşü yaptılar.Köyvivor parkurunda ve mini golf de  gençler birbirleri ile mücadele ettiler ve kamptan mutlu bir şekilde ayrıldılar. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER