Emekli İdareciler ve Öğretmenler Unutulmadı

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulunda geçmiş yıllarda idarecilik ve öğretmenlik yapan eğitimcilere yönelik olarak okul pansiyonunda iftar programı düzenlendi.

Emekli İdareciler ve Öğretmenler Unutulmadı

İftar programına okul mezunlarından 26. Dönem Milletvekili Ali İnci, okulda daha önceki yıllarda Müdürlük yapan Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ziya Cevherli, daha önceki yıllarda yöneticilik yapan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Kalaycı ile emekli öğretmenler ve okul yöneticileri katıldı.

İftar etkinliğiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yapan Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Hafızlık Proje Okulu Müdürü Mustafa Bulut, okullarının 66 yıllık şanlı tarihinde en büyük düsturlarından birinin ‘Ahde Vefa’ olduğuna vurgu yaparak, “Okulumuzda geçmiş yıllarda idareci ve öğretmenlik yapmış kağıt üzerinde emekli olmuş ancak kalbimizden asla emekli olmayan değerli hocalarımızı hiçbir zaman unutmadık ve de unutmayacağız. Okulumuz pansiyonunda değerli hocalarımızla iftarda buluştuk. Hasret giderdik. Sohbet ettik. Maziyi tekrar yad ettik. Zaman zaman çok duygusal anlar da yaşadık. Elhamdülillah hocalarımızın sağlığı yerinde. Hocalarımız memnuniyetlerini çok veciz ifadelerle dile getirdiler. AHDE VEFA vurgusu yaptılar. Zira birbirlerini uzun zaman görmeyen hocalarımız vardı. Okul yönetimimize çok teşekkür ettiler. Davetimize icabet eden tüm hocalarıma biz de teşekkür ediyoruz. Allah sağlık sıhhatlerini daim eylesin. Zira onlar bizler için BİR İNCİ dir. İnşaallah bu beraberliğimiz, ebedi alem de de devam eder. Ve diyoruz ki: HEP BERABER DAHA GÜZEL GÜNLERE #RamazanlarBirlikteGüzel” şeklinde duygularını ifade etti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER