En özel pastalar anneler için yarıştı

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi öğrencileri ‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda hünerlerini sergiledi.

En özel pastalar anneler için yarıştı

Etkinlik birbirinden renkli görüntülere sahne olurken; minik öğrenciler anneleri için en güzel pastayı yapmak için kıyasıya mücadele etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından düzenenlenen 4. Geleneksel ‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda öğrenciler birincilik için tüm hünerlerini sergiledi. Yarışmaya ebeveyinleriyle katılan 7-14 yaş arası minikler anneler gününün en güzel pastasını yapmak için saatlerce ter dökerken; etkinliğin sunuculuğunu ise İpek Tanrıyar üstlendi. 

Ortak iş bölümüyle kaliteli bir zaman
Çocuklar ve ebeveynlerin ortak iş bölümüyle kaliteli bir zaman geçirdiği yarışmada süslenen 57 pasta arasından Rümeysa İşlek ve velisi Zeynep Baltacı birincilik ödülünün sahibi olurken  Emirhan, Metehan Pehlivan ve velisi Mevlüde Pehlivan ikinci sırada yer aldı. Son ödülün sahibi ise Muhammed Mirza ve velisi Yasemin Kara oldu. Programa katılan KADEM İl Temsilcisi Zehra Toçoğlu ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, tüm yarışmacıları başarılarından dolayı tebrik ederek, günün anısına hediyeler takdim etti.

‘Anneler Günü Pasta Süsleme Yarışması’nda derece giren isimler ve ödülleri:

1.lik ödülü: Rümeysa İşlek – Zeynep Baltacı                                   Derin Dondurucu
2.lik ödülü: Emirhan ve Metehan Pehlivan- Mevlüde Pehlivan           Mutfak Televizyonu 
3.lük ödülü: Muhammed Mirza Kara- Yasemin Kara                         Yağsız Kızartma Makinesi
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER