Engelliler gönüllerince eğlendi

Engelliler gönüllerince eğlendi, Engelliler ve Yardımlaşma Derneği ile bir Turizm Şirketi tarafından düzenlenen programa katılan engelliler gönüllerince eğlendi.

Engelliler gönüllerince eğlendi

Sakarya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Ve Kyk Sakarya Kız yurdu öğrenciler ininde destek verdiği programda, engelliler Kartepe Uzuntarla'da bulunan Doğal Yaşam Parkı Ormanya'yı gezdi. Bir çoktürünü gören ve yapılan etkinliklerle stres atan engelliler doyasıya eğlendi.

Engelliler daha sonra Kartepe kayak merkezine giderek, kar topu oynayıp gönüllerince eğlendiler.

Engelliler Ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Aslı ÇAM Engelli bireylerimizin sosyal hayata katılması onların ve ailelerinin mutlu olması ilk amacımızdır.

Bundan sonrada çeşitli aktiviteler, spor, gezi, eğlence, kurslar, aile danışmanlığı, kamp, sinema, müzik, tiyatro, evinden çıkamayan engelli bireylerimize ev ziyaretleri gibi etkinlik ve hizmetlerin devamı hız kesmeden devam edecektir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezleri ve Kızılay ile ortak projeler yapacağız. Gençlerden aldığımız  destekler bizleri mutlu ediyor. Engelliler Ve Yardımlaşma Derneği olarak 

Etkinliğimize Sponsor Olan Turizm Şirketi Başta Olmak Üzere, Engellilerimizi eğlendiren ve ilgilenen gençlerimize, etkinliğimize katılan özel birey ve ailelerine çok teşekkür ederiz dedi.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER