Federasyonda görev bölümü

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın kollarında görev bölümü yapıldı.

Federasyonda görev bölümü

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine gelen Zehra Toy'un yeni yönetiminde görev bölümü yapıldı.

Kadın Kolları Başkan Vekili Elif Uzgider, Başkan yardımcısı Aysel Colak, Emel Boz, Genel Sekreter Ayşe Aslan, Muhasip Elif Çağan Eren, Yönetim Kurulu Üyeleri  Tuğba Özen , Beyda Ömür, Mümine İpek, Gönül Keleş, Nermin Cavdar, Meltem Kaplan, Songül Çavuş,  Müesser Sürekcigil ve Deniz Kalyoncu görev aldılar.

Sakarya Engelliler Birlik Federasyonu Kadın Kolları Başkanı Zehra Toy, Engelliler Birlik Federasyonu kadın kolları Başkanlığı olarak yeni yönetimimizle güçlü  ve tam kadro ile sahalarda ve aynı zamanda engellilerimizin her daim yanlarındayız.Yönetimimizle yeni sosyal projeler ve etkinliklerle yakında siz özel ve Engellilerimizin her daim hizmetinde olacağız.  Engellilerimizin sorunlarını çözme konusunda yapabildiğimiz yardımları yapıyoruz. Dernek olarak birçok engellimize akülü sandalye, manuel sandalye ve medikal malzeme desteği sağladık. Çok konuşmaya da gerek yok ama herkes her sorunu biliyor biz de biliyoruz elimizden gelecek bunlara destek ve yardımcı olmaya çalışıyoruz dedi.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER