Filizfidanoğlu’nun Dostları İftar’da bir araya geldi

Sakarya’da hizmet veren Filizfidanoğlu Şirketler Grubu’nun;  iş ortaklarını, çalışma arkadaşları ve yakın dostları, Hanedan’da düzenlenen İftar Programı’nda bir araya geldi.

Filizfidanoğlu’nun Dostları İftar’da bir araya geldi

Herkes bir arada
Sakarya’da 2000 yılında kurulan, Karasu’da iki ve Adapazarı’nda da iki olmak üzere 4 mağazasıyla Sakarya başta olmak üzere, Kocaeli, Düzce ve birçok ile 17 yıldır hizmet vermeye devam devam eden Filizfidanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Sakarya Şubesi’nin Teşkilatlandırma Komisyonu Başkanı İsmail Filizfidanoğlu; Hanedan Tesisleri’nde gerçekleştirdiği İftar Programı ile iş ortaklarını, çalışma arkadaşları ve yakın dostlarını bir araya getirdi.

Nezih ve samimi bir atmosferde
Nezih ve samimi bir atmosfer ortamında geçen İftar Programı’na MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun’un yanı sıra, çok sayıda davetli topluluğu katıldı. Filizfidanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Filizfidanoğlu ve Filizfidanoğlu Şirketler Grubu Genel Müdürü Murat Filizfidanoğlu, davetlileri kapıda tek tek karşılayarak, katılımlarından dolayı teşekkür ederek, yine aynı şekilde uğurladı.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER