GençBizz Lise Girişimcilik Programı’nda Finaldeyiz

Dünya genelinde 123 ülkede uygulanan Genç Başarı Eğitim Vakfı tarafından yürütülen,

GençBizz Lise Girişimcilik Programı’nda Finaldeyiz

GençBizz Lise Girişimcilik Programı'nın bir parçası olmak için şirketlerini kurup 1. ve 2. aşamayı geçen Adapazarı Cevat Ayhan Fen Lisesinden S&R şirketi ve Adapazarı 75. Yıl Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Genç Müze şirketi finalist olmaya hak kazandı.

22. GençBizz Lise Girişimcilik Programı'nda, 250 girişim arasından Avrupa Yılın Şirketi Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek GençBizz şirketinin belirleneceği Türkiye finali 11 Haziran 2021 Cuma günü Genç Başarı Eğitim Vakfı YouTube kanalında canlı yayımlanacak. 

“21. yüzyıl becerileri ile donanmış yarının nesli… Geleceğimiz İçin Sağlam Temeller” teması ışığında çalışmalarını şekillendiren gençlerimizle gurur duyduklarını ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, profesyonel yaşama adım atmadan önce okullarında kendi şirketlerini kurarak iş yaşamındaki tüm süreçleri yaşayarak öğrenmelerini sağlayan deneyim programının finalinde yarışacak olan Cevat Ayhan Fen Lisesi ve 75. Yıl Cumhuriyet MTAL öğrencilerine başarılar diledi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER