Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı 15-21 şubat 2020

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı 15-21 şubat 2020 tarihleri arasındaki etkinlik takvimi.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Haftalık Programı 15-21 şubat 2020

15-16 Şubat 2020 
Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu
Saat 09:00 7-8-9 Yaş Yüzme Teşvik Müsabakası
SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi
Saat 09:00 Spor Tırmanış 4.Bölge Dağcılık Şampiyonası
Necmi Uztürk Spor Salonu
Saat 09:00 Anadolu Yıldızlar Ligi Cimnastik Grup Müsabakaları

15 Şubat 2020 Cumartesi
Sakarya Atletizm Pisti
Saat 11:00 Atletizm İl Seçmesi
Yeni Sakarya Atatürk Stadı
Saat 13:30 Sakaryaspor A.Ş. - Kırşehir Belediye Spor 
(TFF 2.Lig)
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri
Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Zonguldak Kömürspor A.Ş. 
(Bölgesel Gelişim U19 Ligi)
Sakarya Spor Salonu
Saat 16:00 Bilge Hastanesi Sakarya Yükseliş-Emlak Konut 
(Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi)

16 Şubat 2020 Pazar
Sakarya Spor Salonu / Atış Poligonu
Saat 09:00 Havalı Silahlar Atıcılık Ligi Yarışmaları
Hendek Atatürk Stadı
Saat 14:00 Hendek Spor-Maltepespor
(Spor Toto Bölgesel Amatör Lig)

17-20 Şubat 2020 
Sakarya Tenis Akademisi
Saat 10:00 12 Yaş Tenis Kış Kupası

18 Şubat 2020 Salı 
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Boybeyi Spor
Saat 20:30 Sakarya Voleybol (B)-Akyazı Eğitim Spor 
(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe
Atatürk Spor Kompleksi
Saat 18:30 Sakarya Voleybol (A)-Gelişim Spor (B)
Saat 20:30 Karasu Kuzey G.S.K.-Sakarya Voleybol (B)
(Küçük Kızlar Voleybol İl Birinciliği)

21-23 Şubat 2020 
Sakarya Spor Salonu 
Saat 09:00 Taichi Wushu Türkiye Şampiyonası

OKUL SPORLARI HAFTALIK PROGRAM

15-16 Şubat 2020
Erol Olçok Anadolu Lisesi Spor Salonu
Saat 09:30 Okul Sporları Küçükler - Satranç İl Birinciliği 

17 Şubat 2020 Pazartesi 
Erenler Stadı
Saat 10:00 Teketepan O.O.-Söğütlü 15 Temmuz O.O.
(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)

Sakarya Spor Salonu 
Saat 10:00 Sabihanım O.O. - Adapazarı İ. H.O.O.
Saat 11:00 Geyve Gazipaşa O.O.- Özel Doruk O.O. 
Saat 12:00 Yücel Ballık O.O.- Sapanca Alaçam O.O.
(Okul Sporları Küçük Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 Arif Nihat Asya O.O. - Adapazarı İ.H.O.O.
Saat 11:00 Aykut Yiğit O.O. -Sapanca Alaçam O.O.
Saat 12:00 Akşemsettin O.O. - Namık Kemal O.O.
Saat 13:00 Cengiz Topel O.O. - Sabihanım O.O.
(Okul Sporları Yıldız Erkekler Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu
Saat 12:00 Anadolu İmam Hatip Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L. 
Saat 13:00 Karasu Anadolu Lisesi-Atatürk Anadolu Lisesi
(Genç Erkekler Futsal)
Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L.
Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Karasu Anadolu Lisesi
(Genç Kızlar Futsal)

Atatürk Spor Salonu
Saat 09:30 SATSO MTAL Tansu Çiller MTAL 
Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And. L.- Adapazarı A.İ.H.L.
Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.
Saat 14:00 İMKB Sakarya MTAL- Vali M. Cahit Kıraç And. L.
(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu
Saat 10:00 Gazipaşa O.O. - Kız İmam Hatip O.O.
Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Cumhuriyet O.O.
Saat 12:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Kız İmam Hatip Lisesi
Saat 13:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL
(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)
Saat 14:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Erkek İmam Hatip Lisesi 
Saat 15:00 Geyve MTAL - Sinanbey MTAL
(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10:00 Sakarya Cevat Ayhan Fen L. - Necmettin Erbakan Fen L. 
Saat 11:00 Ferizli F. İsmet Ak. And.L. - Özel Yankı Koleji 
Saat 12:00 Hacı Zehra Akkoç And. L. Özel Kale MTAL 
Saat 13:00 Cumhuriyet And. L - Söğütlü ÇPL. 
(2. Küme Genç Kızlar Adapazarı İlçesi Voleybol)
Saat 14:00 Şen Piliç MTAL - Ali Dilmen And. L. 
(2. Küme Genç Kızlar Erenler  İlçesi Voleybol)

18 Şubat 2020 Salı
Lütfü Yaman Spor Salonu
Saat 10:00 Özel Final Akademisi A.L. - Serdivan Farabi MTAL 
(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu 
Saat 10:00 Şehit Atanur Bulut O.O. - Kız İmam Hatip O.O. 
Saat 11:00 Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. - Gazipaşa O.O. 
Saat 12:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey MTAL 
Saat 13:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve MTAL
(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)
Saat 14:00 Geyve Anadolu Lisesi - Sinanbey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 
Saat 15:00 Elvanbey Anadolu Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu
Saat 11:30 Şehit Erol Olçok And. L-Necmettin Erbakan Fen L. 
(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)
Saat 13:00 Özel Bil Tek. L. -Şehit Erol Olçok  L.
(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

Erenler Stadı
Saat 11:30 A Grubu 1.'si  - D Grubu 2.'si
Saat 13:00 B Grubu 2.'si - C Grubu 1.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10:00 A Grubu 2.'si -  D Grubu 1.'si
Saat 11:30 B Grubu 1.'si -  C Grubu 2.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu
Saat 10:00 Hızırtepe O.O. -Fatmahanım O.O.
Saat 11:00 Sait Faik A. O.O. - Karasu Yassı Geçit O.O.
Saat 12:00 Ali Fuatpaşa O.O.- Lokman Eker O.O.
Saat 13:00 Namık Kemal O.O. - Aşağıdere O.O.
(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu
Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O.-Yassıgecit O.O.
Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Fatih Sultan Mehmet O.O.
Saat 12:00 Karasu İmam Hatip O.O.-Yuvalıdere O.O.  
Saat 13:00 Kızılcık O.O.- Şehit Ferhat Sözer O.O. 
(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

19 Şubat 2020 Çarşamba
Karasu Spor Salonu
Saat 10:00 Şehit Serkan Sağır O.O.-Mehmet Akif Ersoy O.O. 
Saat 11:00 Sezi Eratik O.O.-Karasu İmam Hatip O.O. 
(Küçük Kızlar Futsal Müsabakaları)
Saat 12:00 Sezi Eratik O.O.-Namık Kemal İ.H.O.
Saat 13:00 Fatih Sultan M. O.O.-Karapınar O.O.
Saat 14:00 Kızılcık O.O.-Şehit Oktay Demirci O.O.
(Yıldız Erkekler Futsal Müsabakaları)

18-20 Şubat 2020
Sakarya Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Wushu Tüm Kategoriler İl Birinciliği 

19 Şubat 2020 Çarşamba
Yenikent Spor Salonu

Saat 10:00 Okul Sporları Küçük-Yıldız Karate İl Birinciliği 

Atatürk Spor Salonu
Saat 09:30 SATSO MTAL - Adapazarı A.İ.H.L.
Saat 11:00 Fikret İsmet Aktekin And.L. -Tansu Çiller MTAL
Saat 12:30 Özel Yankı And. L.-Vali M. Cahit Kıraç And.L.
Saat 14:00 Özel Yankı And. L.-Necmettin Erbakan Fen L.
(2. Küme Genç Erkekler Basketbol  Adapazarı İlçesi Fikstürü)

Geyve Spor Salonu
Saat 10:30 Atatürk O.O. - Sultan Beyazıt İmam Hatip O.O. 
(2. Küme Yıldız Erkek  Geyve İlçesi Voleybol)
Saat 11:30 Cumhuriyet O.O. - Gazipaşa O.O.
Saat 12:30 Şehit Atanur Bulut O.O. - Doğantepe Şehit Erkan Eren Yatılı Bölge O.O. 
(2. Küme Yıldız Kız Geyve  İlçesi Voleybol)

Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10:00 E Grubu 1.'si-C Grubu 2.'si
Saat 11:30 A Grubu 2.'si-B Grubu 1.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Erenler Stadı 
Saat 10:00 Cengiz Topel O.O. -Söğütlü 15 Temmuz O.O. 
(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliği)
Saat 11:30 E Grubu 2.'si -C Grubu 1.'si
Saat 13:00 A Grubu 1.'si -B Grubu 2.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

20 Şubat 2020 Perşembe
Erenler Stadı 

Saat 10:00 D Grubu 2.'si -B Grubu 2.'si
Saat 11:30 E Grubu 2.'si -A Grubu 1.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Arifiye Kalaycı Sahası
Saat 10:00 D Grubu 1.'si -B Grubu 1.'si
Saat 11:30 E Grubu 1.'si -A Grubu 2.'si
(Yıldız Erkekler Futbol İl Birinciliği)

Yenikent Spor Salonu 
Saat 10:00 Adapazarı İ.H.O.- Ö. Sakarya Düşünür O.O.
Saat 11:00 Hakkı Demir O.O.- Vakıfkent TOKİ İ.H.O.

Saat 12:00 Sait Faik A. O.O. - Fatmahanım O.O.
Saat 13:00 Karasu Yassı Geçit O.O - Hızırtepe O.O.

(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)
Karasu Spor Salonu
Saat 10:00 Karadeniz MTAL-Karasu Anadolu Lisesi
Saat 11:00 Atatürk Anadolu Lisesi- Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And.L

(Genç Kızlar Futsal)
Saat 12:00 Karasu Anadolu Lisesi-Şehit Hasan Keleş MTAL
Saat 13:00 Atatürk Anadolu Lisesi-Şehit Üsteğmen İbrahim Abanoz And. L.

(Genç Erkekler Futsal)
Lütfü Yaman Spor Salonu

Saat 10:00 Şehit Üst. T. Selçuk Esedoğlu A.L. - Özel Final Akademisi A.L.
(2. Küme Genç Erkekler Serdivan İlçesi Voleybol)

Geyve Spor Salonu 
Saat 10:30 Kız İmamhatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 
Saat 11:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi 
(2. Küme Genç Kızlar Geyve  İlçesi Voleybol)
Saat 12:30 Erkek İmam Hatip Lisesi - Geyve Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 
Saat 13:30 Geyve Anadolu Lisesi - Elvanbey Anadolu Lisesi 
(2. Küme Genç Erkek Geyve  İlçesi Voleybol)

Atatürk Spor Salonu
Saat 11:30 Satso MTAL -Şehit Erol Olçok And.L. 
(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)
Saat 13:00 Serdivan And. L. -Özel Bil Tek. L.
(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

21 Şubat 2020 Cuma
Atatürk Spor Salonu

Saat 09:30 Hacı Zehra Akkoç And.L.-Serdivan And. L. 
Saat 11:00 Necmettin Erbakan Fen L.-SATSO MTAL 
(2. Küme Genç Kızlar Basketbol Adapazarı İlçesi)
Saat 14:00 Şehit Erol Olçok L.-Serdivan And.L.
(2. Küme Genç Erkek Basketbol Serdivan  İlçesi)

Erenler Sentetik Çim Saha 
Saat 10:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Mağluplar 3.-4 'lük Maçı
Saat 11:00 Okul Sporları Küçük Erkekler Futbol Final Maçı

Yenikent Spor Salonu
Saat 09:30 Lokman Eker O.O. - Namık Kemal O.O. 
Saat 10:30 Ali Fuatpaşa O.O. - Aşağıdere O.O.
Saat 11:30 Adapazarı İ.H.O. - Vakıfkent TOKİ İ.H.O.
Saat 14:30 Ö. Sakarya Düşünür O.O. - Hakkı Demir O.O.
(Okul Sporları Yıldız Kızlar Futsal İl Birinciliği)

Karasu Spor Salonu 
Saat 10:00 Mehmet Akif Ersoy O.O. -Sezi Eratik O.O.
Saat 11:00 Fatih Sultan Mehmet O.O.-Yassıgecit O.O.
Saat 12:00 Kızılcık O.O.-Karasu İmam Hatip O.O.
Saat 14:00 Şehit Ferhat Sözer O.O.-Yuvalıdere O.O.

(Küçük Erkekler Futsal Müsabakaları)

FUTBOL PROGRAM
Süper Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi
Söğütlü Stadı 

Saat 15:00 Söğütlüspor-Karaaptiler Akınspor

Erenler Atatürk Stadı
Saat 15:00 Harmanlıkspor-Karasu Aziziyespor

Emirler Sahası
Saat 15:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Sakarya Kırkpınar

Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 Karasuspor-Kışlaçayspor

Hacıkışla Sahası 
Saat 15:00 Yeşilyurt Beldespor-Serdivanspor

Süper Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı
15 Şubat 2020 Pazar 
Arifiye Belediyesi Spor Kompleksi 

Saat 15:00 Arifiyespor-Karapürçekspor

Geyve Sahası 
Saat 15:00 Geyvespor-Kazimiyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 15:00 As Akyazıspor-Sapanca Gençlik

Erenler Atatürk Stadı
Saat 15:00 Erenlerspor-S.T.Demirspor
1. Amatör Lig A Grubunda 17. Haftanın Programı

16 Şubat 2020 Pazar
Akyazı Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 Kocadöngelspor-Akyazı Akınspor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Küçücek Belde

Erenler Atatürk Stadı
Saat 17:00 Hızırtepe Özenspor-Fırtına G.B.

Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Limanderespor-S.Esentepe Gölspor

Hendek Sentetik Çim Saha
Saat 15:30 Yeşiller Gençlik-Akartepespor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 15:30 Alaağaçspor-Taraklıspor

1. Amatör Lig B Grubunda 17. Haftanın Programı
16 Şubat 2020 Pazar 
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Sakarya TEKspor-Hanlıköyspor

Hendek Sentetik Çim Saha
Saat 13:30 Hendek Boğazspor-Akyazıgücüspor

Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Kızılcıkspor-Akyazıspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Büyükyanıkspor-Hacımercanspor

Ekrem Karaberberoğlu Spor Tesisleri
Saat 18:00 Ozanlargücüspor-Hayreddinspor

Kuzuluk Sentetik Çim Saha
Saat 13:30 Akyazı Çınarlık G.- O.Harunustaspor

1. Amatör Lig C Grubunda 17. Haftanın Programı

15 Şubat 2020 Cumartesi
Hendek Sentetik Çim Sahası

Saat 14:00 Akova Barışspor-Kuzulukspor

Erenler Atatürk Stadı
Saat 17:00 Sakarya SHÇEK-Keremalispor

Taşkısığı Sahası
Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Ferizlispor 2011

Kaynarca Sentetik Çim Saha
Saat 15:30 Kaynarcaspor-Aşağı Kirazcaspor

Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Yuvalakspor-Yağcılarspor

1. Amatör Lig D Grubunda 17. Haftanın Programı
15 Şubat 2020 Cumartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 19:00 Harbİşspor-Pazarköy Eğitim

Yuvalıdere Sahası
Saat 15:00 Yuvalıderespor-Taşburunspor

Hacıkışla Sahası 
Saat 13:00 Hacıkışlaspor-Sakarya Caddesi

Kazımpaşa Sahası 
Saat 14:00 Kazımpaşa Birlik-Akçayspor

Kaynarca Sentetik Çim Saha
Saat 13:30 Turnalı Telli Göl-Garajlar Taç

U17 Futbol Liginde Haftalık Program
14 Şubat 2020 Cuma
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S. Ada Futbol Kulübü-Acıelmalıkspor
Saat 18:30 Gazellerspor-Sakarya CaddesiSpor

Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat  16:30 Yeşilyurt Belde-Karapürçekspor

Hendek Sentetik Çim Saha
Saat 16:30 Hacıkışlaspor-Hendek Gençlikspor

Karasu Sentetik Çim Saha
Saat 16:00 Kocaali Sahilspor-Söğütlüspor

15 Şubat 2020  Cumartesi
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 14:00 Sakarya Karadenizspor-Yazlıkspor
Saat 16:00 Söğütlü Kalespor-54 Futbol Klb.

16 Şubat 2020 Pazar 
Ferizli Sentetik Çim Saha

Saat 16:30 Serdivanspor-Karasuspor

U14 Futbol Liginde Yarı Final Program
10 Şubat 2020 Pazartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 17:00 S.T.Demirspor-Aslan Ftb.Klb.
Saat 18:30 Erenlerspor-Harmanlıkspor

1.Amatör U19 Futbol Liginde Play-Offta 6. Haftanın Programı
19 Şubat 2020 Çarşamba
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Serdivanspor-Harmanlıkspor
Saat 20:00 Sakarya T.Demir-Harbişspor

Ferizli Sentetik Çim Saha
Saat 14:00 Kocaali Sahilspor-Arifiyespor

Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Karasu Aziziye-Sakarya TEK

Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Kırkpınarspor-Erenlerspor

U16 Futbol Liginde Haftalık Program
18 Şubat 2020 Salı 
Adapazarı Karaman Sentetik Çim Saha

Saat 18:00 Sakaryagücüspor-Karasu Aziziyespor

Akyazı Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Akyazı Akınspor-Erenlerspor

Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha
Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Harmanlıkspor

Sapanca Hacımercan Sahası
Saat 18:00 Sapanca Akademispor-Sakarya Ada Ftb.Klb.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER