GÜNDOĞDU; Öğretmenlerin gününü kutladı

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki okullarda öğretmenleri ziyaret etti.

GÜNDOĞDU; Öğretmenlerin gününü kutladı

Öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelen Başkan Gündoğdu öğretmenler gününü kutlayarak çiçek ve hediye takdim etti. 
Toplumun gelişiminde öğretmenlere önemli bir rol düştüğünü vurgulayan Başkan Gündoğdu, “Topluma yön veren öğretmenler dünyanın en saygın mesleğini icra etmektedirler. Toplumsal bilinç ve çağdaş dünyayla bütünleşmenin temel aktörü öğretmenlerdir. Ferizli belediyesi olarak bizde eğitim için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yerine getirmeye çalışıyoruz.” 


Başkan Gündoğdu, vatanın her köşesinde üstün sorumluluk anlayışıyla görev yapan öğretmenlerin yaktığı irfan meşalesiyle ülkenin geleceğinin çok daha aydınlık olacağını belirterek, öğretmenlerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geleceğin mimarı olmaya devam edeceklerini ifade etti. Gündoğdu, tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayarak, başarı ve esenlikler diledi.
Öğretmenlere çiçek ve hediye takdim eden Başkan Gündoğdu’ya, öğretmenlerimiz, teşekkürlerini sunarak bu özel günlerinde hatırlanmanın mutluluğunu dile getirdiler. 
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER