Hemşireler haftasını kutladılar

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencileri hazırladıkları video  gösteri ile Hemşireler Haftasını kutladı.

Hemşireler haftasını kutladılar

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu öğrencileri 12-18 Mayıs  Hemşireler Haftasını Sınıf Öğretmenleri Kadriye Civelek, Tezcan Yıldırım, Halk Oyunları Eğitmenleri Yasemin Güven, Betül Koç ve İşaret Dili Eğitmeni Havva Menteşe gözetiminde hazırladıkları video gösteri ile kutladı.

İçinde bulunduğumuz yeni tip korona virüs salgın süreci nedeniyle okullarından ayrı kalan Şehit Ahmet Akyol İlkokulu’nun minik öğrencileri, bu süreçte yoğun mesai yapan hemşireleri unutmadı ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftası kapsamında onlar için müzik eşliğinde işaret dilinin kullanıldığı bir video gösteri hazırladı. 

Minik öğrencilerin öğretmenlerinden, okullarından ve arkadaşlarından ayrı kaldıkları süreci en iyi şekilde değerlendirerek farkındalık oluşturmaları takdirle karşılanıyor.

Şehit Ahmet Akyol İlkokulu Müdürü Cumhur Karasu da zor bir süreç yaşanmasına rağmen uzaktan eğitim çalışmalarının üstün bir gayretle yürütüldüğünü, bunun yanı sıra sosyal etkinliklerin de ihmal edilmediğini belirterek yeni tip korona virüs sürecinde gerek uzaktan eğitim, gerek sosyal etkinliklerde gösterdikleri gayret ve başarılarından dolayı öğretmen ve öğrencilerini kutlayarak teşekkür etti.

Video Linki: (Tıklayınız) 
https://youtu.be/aJoiG9BKZWA

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER