İki güzel Avukat; ofisini muhteşem törenle hizmete açtı

Avukat Çağla Çokal ile Avukat Özlem Zengin; düzenledikleri kalabalık, bir o kadar da muhteşem bir açılış töreniyle; “Çokal & Zengin” adını verdikleri Hukuk ve Danışmanlık Ofisini hizmete açtı.

İki güzel Avukat; ofisini muhteşem törenle hizmete açtı

Kalabalık
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2015 yılında mezun olan Sakarya Barosu Avukatlarından Çağla Çokal ile Özlem Zengin; düzenledikleri seçkin ve kalabalık bir davetli topluluğunun katılımıyla “Çokal & Zengin” adını verdikleri Hukuk ve Danışmanlık Ofisi’ni Serdivan Bahçelievler Mahallesi Bağlar Caddesi Buyapı Centrum’da düzenledikleri muhteşem bir açılış töreniyle hizmete açtı. TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı ve AK Parti Akyazı İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Çokal ve Yasemin Çokal çiftinin kızı Av. Çağla Çokal ile Zeki Zengin ve Cemile Zengin çiftinin kızı Av. Özlem Zengin’e ait “Çokal & Zengin Hukuk ve Danışmanlık Ofisi”nin açılış muhteşem görüntülere sahne oldu.

Tebrik

Törene; Sakarya Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak, TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Ahmet Ölmez ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora ile çok sayıda davetli katıldı. Açılış töreninde konuşan Baro Başkanı Av. Abdurrahim Burak; birlikte hareket ederek açtıkları hukuk ve danışmanlık ofisinden dolayı Çağla Çokal ile Özlem Zengin’i tebrik ederek, başarılar diledi. Burak; “Genç yaşlarına rağmen kendileri gibi güzel bir ofis açan baromuz yeni üyeleri avukatlarımız Çağla Çokal ve Özlem Zengin kardeşlerimizi bir kez daha kutluyorum. Kendilerinin güzel çalışmalara imza atacağına adım gibi eminim” diyerek, çeşitli hediyeler takdim etti.
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER