Mehmet Demir; 24 Ocak’taki dev Yemekli organizasyona hazır

Yaklaşık 1 ayda 800 kişiyi de gönül verdiği partisi AK Parti’ye kazandıran Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi aday adayı Mehmet Demir, 24 Ocak’ta gerçekleştirecekleri 1000 kişilik yemekli büyük bir ev sahipliğine yapmaya hazır.

Mehmet Demir; 24 Ocak’taki dev Yemekli organizasyona hazır

Sakarya’da geniş ve köklü bir aileye mensup olan AK Parti Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi aday adayı olduğu ilk günden beri canla başla seçim çalışmalarını yürüten Osmanlı Ocakları 1299 Sakarya İl Başkanı genç İşadamı Mehmet Demir; belediye başkanlarının belli olmasıyla birlikte 24 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da Kale Düğün Salonu’nda gerçekleştireceği dev programa hazırlıklar büyük bir titizlikle devam ediyor.

Başkan adayları ve stklar bir araya gelecek kocaali 
Başta AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu olmak üzere, 27. Dönem Sakarya Milletvekili ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, Serdivan Belediye Başkanı ve Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan, Sakarya Besiciler Esnaf Odasında yapılan seçimde Halit Karaduman, Sakarya Sebze ve Meyve Komisyoncuları Derneği Başkanı İdris Toska’da katılacak. Karaman-Camili yolu üzerinde bulunan Kale Düğün Salonu’nda yaklaşık 1000 kişilik birlik beraberlik mesajlarının verileceği yemekli organizasyonunda kaynaşma ve dayanışma duyguları ön plana çıkacak. 

“Devlet Milet Vatan Bayrak için”
Seçim çalışmaları ve projelerin de değerlendirileceği, samimi sohbetlerin olacağı dev yemek organizasyonu için geri sayım başladı. 24 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da gerçekleştirecekleri programa hazır olduklarını ifade eden AK Parti Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi aday adayı Mehmet Demir; “Her defasında Devlet Milet Vatan Bayrak için her an hizmete hazırız. Türkiye Cumhuriyeti Başkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefleri, ülkemizin ve şehrinizin bekası için AK Parti’yi her zaman olduğu gibi yanında destekçisiyiz” dedi.
 

Levent CANDAN

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER