Motosi̇kletçi̇ler kamp i̇çi̇n feri̇zli̇'de

Sakaryalı Motosikletçiler, şehrin bunaltıcı havasından kurtulmak için kamp etkinliklerine başladı.

Motosi̇kletçi̇ler kamp i̇çi̇n feri̇zli̇'de

Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü, üyeleri ile birlikte Ferizli Belediyesinin ev sahipliğinde Çamlık Mevkii’nde bulunan belediye sosyal tesisinde güzel bir kamp etkinliği düzenledi.
Onlarca motosikletçinin katıldığı kamp, çam ağaçlarının arasına kuruldu. Doğa ile iç içe geçen unutulmaz manzaralar ortaya çıktı.


Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü Başkanı Adem Koç kampı şöyle değerlendirdi:
Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübü her yıl geleneksel olarak yaptığımız Yaza Merhaba kampımızı bu sene belediyemizin davetiyle Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisinde gerçekleştiriyoruz. Motosikletçiler Spor Kulübü olarak her sene Yaza Merhaba, Yaza Elveda Kampı ve Motosiklet Festivali yapıyoruz. Sosyal Tesise geldik. Güzel konumu ve doğasıyla burası çok güzel bir tesis olmuş. İnşallah önümüzdeki senede burada ya da Büyük Akgöl Kuş Gözlem Kulesi’nde Sakarya Motosikletçiler Kulübü Festivali yapacağız. İnşallah Ferizli halkını ve Adapazarı halkını da festivale davet edeceğiz. Belediye Başkanımız İsmail Gündoğdu ve belediye personellerine çok teşekkür ederim. Bizimle çok ilgilendiler.


Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Sakarya Motosikletçiler Spor Kulübünü belediye tesisinde misafir etmekten mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Gündoğdu, “İlçemizin doğal güzellikleri tanıtmak için bu tarz etkinliklere devam edeceğiz. Kamp yapmak isteyen Spor Kulüplerimizi tesisimize bekleriz. İlçemizde yaşanabilir alanların sayısını arttırmak ve keşfedilmemiş doğal güzellikleri ortaya çıkarmak için bizler var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.
 

Ferizli Belediyesi Basin Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER