Öğrenciler Final Öncesi Kolbastı Oynayıp Stres Attılar

Sakarya Üniversitesi öğrencileri Final Öncesi Kocaali Antik Maden Deresinde Piknikte Buluştu.

Öğrenciler Final Öncesi Kolbastı Oynayıp Stres Attılar
Okul Stresi ve yorgunluğu üzerlerinden kolbastı ve horon oynayarak atma fırsatı bulan öğrenciler aralarındaki dostluk köprüsünü de güçlendirdi.

Sakarya Üniversitesi öğrencileri Final Öncesi Kocaali Antik Maden Deresinde Piknikte Buluştu. Okul Stresi ve yorgunluğu üzerlerinden kolbastı ve horon oynayarak atma fırsatı bulan öğrenciler aralarındaki dostluk köprüsünü de güçlendirdi. Kocaali İlçesinde bulunan Antik Maden deresi kıyısında yeşille doğanın buluştuğu nokta tada keyifli bir piknikte mangal yapan öğrenciler renkli görüntülerde oluşturdu. Finallere bir hafta kala gönüllerince eğlenip bol bol kolbastı ve horon oynayıp stres atan öğrenciler doyasıya eğlendiler.

Öğrencilerde şunları söylediler, bu tür sosyal etkinliklerle birlikte öğrenciler arasındaki dayanışma ve kaynaşmayı pekiştiriyoruz. Okul dışında böylesine eşsiz bir doğal güzellikte bir araya gelip okul yorgunluğunu üzerimizden atmamızı da sağlıyoruz. Bizler Sakarya’da okuyan Karadenizli öğrencileriz. Finallerimizin öncesi okul arkadaşlarımızla birlikte Antik Maden deresine gelerek keyifli bir şekilde piknik yapıyoruz mangal yapıyoruz ve daha önemlisi final stresini atmak için bol bol kol bastı ve horon oyunları oynayarak enerji topluyoruz dediler.
 Antik Maden deresi İşletme müdürü Soner Kazancı, Sakarya üniversitesinden gelen öğrenci arkadaşları tesislerimizde ağırlamanın keyfini çıkarıyoruz. Öğrenci arkadaşlarımız final öncesi burada bol bol kol bastı ve horon oynayarak final streslerini üzerlerinden atıyorlar. Bizlerde arkadaşlarımıza elimizden gelen yardımları yapıyoruz dedi.
Yüze yakın öğrencinin katıldığı piknikte Final öncesi bol bol, kol bastı ve horon oynayan öğrenciler gün bitimine kadar gönüllerince eğlendiler.

Mehmet KARAKAŞ

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2013, 21:49
SIRADAKİ HABER