Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyeleri "Bir Fikri Projeye Dönüştürmek"

Sakarya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından öğretmenlerin mesleki ve kişisel gelişim süreçlerindeki deneyimlerini paylaşacakları çevrim içi "Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyesi" etkinliği gerçekleştirilecek.

Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyeleri "Bir Fikri Projeye Dönüştürmek"

Sakarya MEM Strateji Geliştirme AR-GE Birimi tarafından hazırlanan etkinliğin ilk haftasında Proje Uzmanı Nazmiye Kıyak; Cevat Ayhan Fen Lisesi, Sakarya Anadolu Lisesi, Akyazı Eyyup Genç Fen Lisesi, Arifiye Necmettin Erbakan Fen Lisesi öğretmenleriyle proje fikri geliştirme ve proje yazma deneyimlerini paylaşacakları atölye çalışmasında bir araya gelecek.
Bilginin tek kaynağının deneyim olduğunu belirten İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, “Deneyimlerimizle daha güçlüyüz. İçinde bulunduğumuz olağanüstü durum başta olmak üzere farklı etkenlerle eğitim alanında yaşanan değişimlerin etkilerini doğru yönetebilmek çok önemlidir. Bu felsefeden hareketle Müdürlüğümüz tarafından "Öğretmen Deneyim Paylaşımları Atölyeleri" düzenlenecektir. Bu atölyeler sayesinde öğretmenlerimiz mesleki ve kişisel gelişim süreçlerindeki deneyimlerini farklı konu başlıklarında birbirleri ile paylaşma imkânı elde edecekler. Bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER