Rafet El Roman Ayçiçeği Vadisi’ne geliyor

Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yapacağı BMX Super Cross Dünya Kupası yarışlarının yapılacağı ilk günde vatandaşlar Rafet El Roman konseriyle unutulmaz bir gün yaşayacak.

Rafet El Roman Ayçiçeği Vadisi’ne geliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, dünya çapında bir organizasyona daha ev sahipliği yapıyor. Avrupa’nın en kapsamlı tesisi olan Ayçiçeği Bisiklet Vadisi’nde Türkiye’de ilk kez BMX Super Cross Dünya Kupası yarışları yapılacak. Müsabakanın ilk günü, yarış sonunda ünlü şarkıcı Rafet El Roman sahne alacak. Büyükşehir sahnesinde halk konseri verecek olan şarkıcı, Sakaryalılara unutulmaz bir gün yaşatacak. 

BMX Dünya Kupası ve MTB Sakarya Cup 
Yarışlar 23-24 Ekim’de vadide gerçekleştirilecek. Cumartesi (yarın) sabah 9.30’da ‘dağ bisikleti’ kategorisindeki Sakarya MTB Cup yarışı start alacak. Saat 14.00’da ise dünyanın yakından takip edeceği BMX Dünya Kupası başlayacak. “Super Cross” alanındaki dünya yarışları izleyenlere nefes kesen anlar yaşatacak. BMX heyecanının ikinci bölümü 24 Ekim Pazar günü yaşanacak. Önümüzdeki hafta içi ise vadide MTB Türkiye Cup dağ bisikleti yarışı ile yine Sakarya yarışları yapılacak. 

İşte program:

Sakarya MTB Cup 
Tarih: 23 Ekim 2021
Saat: 09.30
UCI BMX Dünya Kupası 5. Tur
Tarih: 23 Ekim 2021
Saat: 14.00
Rafet El Roman konseri
Tarih: 23 Ekim 2021
Saat: 18.00
UCI Bmx Dünya Kupası 6. Tur
Tarih 24 Ekim 20221 
Saat: 14.00

23 – 24 Ekim’de konser ve yarışların yanı sıra program boyunca EXPO, fuar, oyun ve gösteriler gerçekleştirilecek, sürpriz hediyeler verilecek.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER