Sağlık camiasından muhteşem düğün

Sakarya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde uzun yıllar hastane müdürlüğü görevinde bulunan Recep Turgay’ın oğlu inşaat mühendisi Gökberk Turgay ile özel bir okulda Almanca Öğretmeni olan Gülay Turan düzenlenen düğün cemiyetiyle dünya evine girdi.

Sağlık camiasından muhteşem düğün

Şehri Mahal’de düzenlenen düğün törenine İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü başta olmak üzere hastanelerin başhekimleri, doktorlar ve çok sayıda sağlık personeli eşleriyle birlikte katıldı.
 
Sakarya’daki görevinin yanısıra Ankara’daki hastanelerde de uzun süre başarılı bir şekilde yöneticilik yapan Recep Turgay’ı en mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı.
 
Turgay ve Turan Aileleri çocuklarının mürüvvetinde misafirlerle yakından ilgilenirken, ömür boyu sürecek bir yaşama adım atan Gülay-Gökberk Turgay çifti gece boyunca gülen yüzleriyle dikkat çektiler.
 
Davetlilerin huzuruna alkışlar eşliğinde çıkan Gülay-Gökberk Turgay çifti nikâh merasimi, ilk dans, pasta kesimi, takı töreni ve sonrasında çalan güzel müzikler eşliğinde yeni bir hayata yelken açtılar. Sağlık camiasını bir araya getiren bu güzel düğünün en güzel anlarını şehrimizin tanınmış fotoğrafçılarından Stüdyo Vahit ölümsüzleştirdi.
 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER