Sakarya Samsunlular Derneği İş İnsanları ile Zirve'de buluştu

Şehrimizde faaliyet gösteren Sakarya Samsun'lular Derneği İstanbul'daki Samsunlu İş insanları ve  Sakarya'daki Samsunlu bürokratlarıyla beraber Zirve Et'de kaynaşma yemeğinde buluştu.

Sakarya Samsunlular Derneği İş İnsanları ile Zirve'de buluştu

Sakarya Samsun'lular Derneği yönetim kurulu üyeleri Zirve Et'te kuzu çevirmeli tanışma Kaynaşma programı düzenledi. Duaların yapıldığı, ney dinletisinin de gerçekleştiği programda, sohbet edilerek, projeler ve etkinlikler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Sakarya Samsunlular Dernek Başkanı Adnan Pala, bu tür etkinliklerin devam edeceğinin altını çizerek "nereli olduğumuz değil neler yaptığımız önemli. Kişi, din, dil, ırk, doğduğu yer değil insanlık bizler için önemli. Kültürel ve sosyal bir dernek olarak misyonumuz gereğini yerine getiriyoruz. Biz 85 milyon Türkiye'liyiz. Bugün burada iş birliği, güç birliği ve kaynaşmak, dayanışma için buluştuk. Tüm ülke de yaşayan Samsunlu hemşehrilerimiz ile buluşmak istiyoruz. Yaşadığımız ve kabul ettiğimiz şehrimiz Sakaryalıyız. Coğrafyası ve güzel insanlarıyla beraber ülkemizin bir mozağiyiz. Biz hep beraber güzeliz" dedi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER