Sakarya’lı Öykü Yazarı ödülüne kavuştu

Gençlik Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından, Gençlerimizin okuyan, araştıran, düşünen, kendini ifade edebilen, gözlem yapabilen, hayal güçlerini yazıya dökebilen ve yazma becerilerini geliştiren bireyler olarak yetişmesi amacıyla

Sakarya’lı Öykü Yazarı ödülüne kavuştu

"Benim Çocukluğum" teması ve "Bir İlkbahar Öyküsü" sloganıyla "II. Gençler Arası Öykü Yarışması" düzenlendi. 

II. Gençler Arası Öykü Yarışması’na 13-29 yaş aralığındaki gençler katıldı. Yarışma 13-17, 18-24 ve 25-29 yaş aralıkları olmak üzere üç kategoride gerçekleştirildi. 

Sakarya Gençlik Merkezi Gönüllü gençlerinden olan, Sakarya’yı temsilen katılan Halil Emre Tarım 18-24 Yaş kategorisinde 12.sıradan tamamlayarak ilk 20’arasına girmeyi başararak ödül sahibi oldu.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’da gerçekleştirilen Ödül Törenine derslerinden dolayı katılamayan Halil Emre Tarım’ın hediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne gönderildi. 

Halil Emre Tarım’a hediye çeki ve başarı belgesini Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü- Gençlik Faaliyetleri Şube Müdürü Yavuz Çangir taktim etti ve başarılarının devamını diledi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER