SAÜ Ailesi İftarda Buluştu

Sakarya Üniversitesinin tüm personeli ve aileleri Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan’ın davetiyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

SAÜ Ailesi İftarda Buluştu

İftar programına SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç, Prof. Dr. Hatem Akbulut, Prof. Dr. Temel Gürdal, SAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. Yaşar Kahraman, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesi (SEAH) Başhekimi Doç. Dr. Fikret Halis, Fakülte Dekanları, Sakarya Üniversitesi akademisyenleri, idari personel ve aileleri katıldı.
İftar öncesi tüm masaları tek tek dolaşarak personel ve aileleriyle sohbet eden Rektör Savaşan, “Geleneksek olarak yapılan iftar programlarına pandemi sebebiyle ara vermek zorunda kalmıştık, bugün birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bu ender ve özel programda yalnızca iftar yapmış olmuyoruz; farklı birimlerde görev yapan akademik ve idari personelimiz birbirini yakından tanıma fırsatı sunduğu için bu buluşmaları değerli buluyorum.
Sakarya Üniversitesi büyük bir aile. Kurumsal aidiyet duygusunu geliştiren bu büyük buluşmalar sayesinde her bir personelimiz böylesine geniş bir ailenin ferdi olduğunu yeniden hissediyor” diye konuştu.
İftar programının ardından davetliler birbirleriyle uzun uzun sohbet etti.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER