Savaşçı; TÜBİTAK Bölge Sergisinde Öğrencilerimizle buluştu 

İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı TÜBİTAK Bölge Sergisinde Öğrencilerimizle Buluştu 

Savaşçı; TÜBİTAK Bölge Sergisinde Öğrencilerimizle buluştu 

İstanbul Kartal’da Marmara Üniversitesi Mehmet Genç Külliyesi Konferans Merkezinde düzenlenen TÜBİTAK Bölge Sergisini ziyaret eden İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı,  ilimizi temsil eden 11 projede görevli öğrencilerimiz ve danışman öğretmenleriyle bir araya geldi.
 
16. TÜBİTAK Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisinde standları tek tek gezerek öğrencilerden proje sunumlarını dinleyen İl Millî Eğitim Müdürü Savaşçı öğrencilerimizin bu atmosferi yaşamalarının onlar için bir kazanç olduğunu ifade etti. 
 
İl Millî Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Sakarya Valiliği himayesinde İl Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülen #BilimSakarya projesiyle bilim, teknoloji ve yenilik tabanlı nitelikli bilgi üretimi ve nitelikli insan kaynağı geliştirilmesini sağlayan TÜBİTAK programlarına öğretmen ve öğrencilerimizin katılımının artırılmasının amaçlandığını ifade etti.
 
TÜBİTAK Bölge Sergisinde ilimizi temsil eden öğrencilerimizin heyecanına ortak olan Savaşçı, emek ve gayretlerinden dolayı öğrencilerimizi, danışman öğretmenlerimizi tebrik edip başarılar dilerken, destek veren herkese eğitim camiamız adına teşekkür etti.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER