Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlence Devam Ediyor

Serdivan Belediyesi Çocuk Akademisi, eğitici kulüp çalışmalarının yanı sıra farklı aktivitelerle minik öğrencilerin sosyalleşmelerine de imkan tanıyor.

Serdivan Çocuk Akademisi’nde Eğlence Devam Ediyor

3-12 yaş çocuklar için; Hareket Küpü, Şapka Tasarımı, Masal, Üç Boyutlu Resim, Anne-Çocuk, Kavramlar, Doğal Oyun Hamuru, Duyusal Oyun, Puzzle, Ritim, Ramazan ve Terimler, Kolaj, Geri Dönüşüm, Değerler, Tekne Orucu, Pastel Boya, Mandala, Akrilik Boya, Seramik, Karikatür, Çiçek Ressamlığı, Ebru ve Zeka Oyunları atölyelerinin yer aldığı Serdivan Çocuk Akademisi’ndeki kulüplerin, bilgiyi beceriye dönüştürmeyi ve çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı amaçladığı bildirildi.

Çocuklara bilgiyi aktarma noktasında muhabbet odaklı hareket edildiğini ve öğrenciler için en keyifli yöntemin kullanıldığını dile getiren Akademi yetkilileri, eğlenerek öğrenen öğrencilerin motivasyonlarının da yükseldiğini bunun da eğitim öğretim yılı boyunca okul derslerine de olumlu katkı sağladığını belirtti. Ailelerden aldıkları olumlu geri dönüşlerin de kendileri için bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren yetkililer, her yeni dönemde yeni kulüplerle öğrencileri ağırlamaya devam edeceklerini ifade etti.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER