Tanıtım gezilerinin rotası şehrin güneyi oldu

Öğrenci Hemşireler Derneği ve SAÜ Tarih Öğrenci Topluluğu üyesi gençler şehrin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetti.

Tanıtım gezilerinin rotası şehrin güneyi oldu

Öğrenciler, rotası şehrin güneyi olan tanıtım gezisinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrin tanıtımına yönelik gerçekleştirilen geziler devam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen programlarda Öğrenci Hemşireler Derneği ile SAÜ Tarih Öğrenci Topluluğu üyeleri şehri keşfe çıktı. Rotası şehrin güneyi olan tanıtım gezisinin ardından öğrenciler Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Rota oluşturuldu: Tarihi ve doğal güzelliklere yolculuk
Tarihi ve doğal güzelliklerin keşfedildiği gezilerin ilk durağı Büyükşehir Belediyesi tarafından yepyeni bir görünüme kavuşturulan İl Ormanı Tabiat Parkı oldu. Daha sonra ise Geyve’de Kuvay-ı Milliye Müzesi ile II. Bayezid Köprüsü’nde tarihi bir yolculuğa çıkan genç kaşifler son olarak sakin şehir Taraklı’da günü noktaladı. Sakarya’nın güzelliklerine hayranlıklarını paylaşan öğrenciler,  Büyükşehir Belediyesi Turizm ve Tanıtım Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan bilgilendirmelerden de son derece memnun kaldı. Yapılan açıklamada, tanıtım gezilerinin devam edeceği ifade edilerek, eşlik eden öğrencilere eğitimlerinde başarılar dilendi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER