Trabzonlularda bayrak değişimi

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğinin 15.Olağan Genel Kurulu yapıldı. Prof. Dr. Fehmi Çelebi yeni dönemde dernek başkanı seçildi. Kongreye siyasiler yoğun ilgi gösterdi.

Trabzonlularda bayrak değişimi

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yönetim, Disiplin ve Yüksek İstişare Kurullarının oluştuğu genel kurula AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Pamukova Kaymakamı Recai Karal, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, SGK İl Müdürü Erhan Çavuş, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve Serdivan İlçe başkanı İbrahim İskender, geçmiş dönem dernek başkanları ile davetliler katıldı. Divan Başkanlığını Yavuz Müftüoğlu’nun yaptığı kongrede Zeynep Öz görevi Fehmi Çelebi’ye devretti.

Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Dernek Başkanlığına seçilen Fehmi Çelebi görevi devraldığı Zeynep Öz’e plaket vererek yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Kongrede Fehmi Çelebi yeni dönem hedeflerini açıklayan bir konuşma yaptı. 
Başkan seçilen Prof. Dr. Fehmi Çelebi ise yaptığı konuşmada geçmiş dönemlerde derneğe hizmet eden, tek gayesi aldığı sorumluluğun gereği hizmet üreten, tüm başkan ve üyelere bu çabalarından dolayı teşekkür ederek; “Bir bayrak değişimi aşamasındayız. Birlikte çalıştığım sayın Zeynep başkanımın özverili ve gayretli çalışmaları oldu. Hızlı geçen bir dönemi yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaşadık. Kendilerine ve yönetim kurulu üyelerine huzurlarınızda tekrar teşekkür ediyorum” dedi. 

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde, kurulduğu 1991 yılından beri her kongre döneminde hizmet yarışına tanıklık edildiğini de ifade eden Çelebi, şöyle devam etti: “Yeni dönemde görev alan arkadaşları seçmede çok zorlandım. Çünkü sayısız alternatifler içinde, 25 kişiyi belirlemek kolay bir iş değilmiş bunu gördüm. Umarım isabetli kararlar vermişimdir. Görev alamayan, bu göreve layık birçok değerli hemşerimizin olduğunu bilmenizi isterim. Derneğimizle ilgili görüşleri ve önerileri her zaman bizim için çok değerli olacaktır. Eminim bir başka bayrak değişiminde mutlaka görev alacaklardır. Arkadaşlarımızla birlikte amacımız; hizmet bayrağını üstlenip, her zaman olduğu gibi, Sakarya Trabzonlular Derneği’ni doğru temsiliyetle bir adım daha ileriye taşımaktır. Beraber, birlikte, ortak aklın hakim olduğu anlayış, bu ekibin de şiarı olacaktır. Trabzonspor olmazsa olmazımızdır. Bir o kadar da önemli olan Sakaryaspor’umuzdur. Her iki takıma da başarılar diliyorum.”.

Konuşmaların ardından üyeler yeni yönetim için oy kullandı.

TRABZONLULAR KÜLTÜR VE DAYANIŞMA DERNEĞİNİN YÖNETİMİ ŞÖYLE;

ASİL ÜYELER

1    Fehmi Çelebi    
2    Musa Kaim    
3    Necati E. Güneş    
4    Şenel Türkmen    
5    Ömer Faruk Dilaver    
6    Yusuf Atalay    
7    Alattin Yeşilyurt    
8    Erol Özkan    
9    Hamit Çuhadar    
10    Hasan Coşkun    
11    Hasan Mert    
12    Hüseyin Akyıldız    
13    Alparslan Kartal    
14    Hasan Özer
15    İmdat Taşkın
16    Fevzi Gürsoy
17    Mustafa Gönan
18    Engin Kaba
19    Savaş B. Peker
20    İlhami Açan
21    Doğan Çatalbaş
22    Mustafa Bektaş
23    Osman Şenel
24    Semra Çelik Ahmet
25    Cemile Eyupoğlu


YEDEK ÜYELER

1    Mustafa Berk
2    Erol Likos
3    Sait Kaya
4    Cem Uzun
5    Abdullah Aslantürk
6    Hulüsi Altınsoy
7    Erkan Yıldırım
8    Ali Can Akdoğan
9    Hakkı Atalı
10    Fatih Tunbul
11    Değer Uzun
12    Ramazan Karadayı
13    Osman Çakmak
14    Mustafa Özer
15    Celal Berk
16    Hüseyiin Halil
17    Müzellef Demirci
18    Coşkun Türkmen
19    Turan Yıldırım
20    Dursun Malkoç
21    Ahmet Bakkaloğlu
22    Murat Yıldırım
23    Yusuf Aydın
24    Mustafa Yaylaoğlu
25    Özer Reisoğlu


DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ

    ASİL ÜYELER

1    Sabih Özkurt
2    Adem Bilgen
3    Selçuk Aydemir
4    Adem Küçük
5    Abdullah Koç

    YEDEK ÜYELER

1    Erdoğdu Öztürk
2    Fuat Koçmar
3    Hamza Küçük
4    İsmail Kocabaş
5    Hasan Akyüz

DENETLEME KURULU ÜYELERİ

    ASİL ÜYELER

1    Salim Aydın
2    Fatih Pervan
3    Fevzi Deniz
4    Mehmet Çatalbaş
5    H. Filiz Fidanoğlu

    YEDEK ÜYELER

1    Sedat Malkoç
2    Veysel Tokal
3    Mehmet Civelek
4    Hüseyin Koz
5    Muhammet Öztürk

YÜKSEK İSTİŞARE KURULU ÜYELERİ

İsmail Kartal, Ahmet Gürsoy, Yavuz Müftüoğlu, Ergün Özkan, Zeki Çelebi, Erol Demircioğlu, Temel Gürdal, Yusuf Alemdar, Süleyman Kamacı, Musa Genç, İbrahim Müftüoğlu, Ali İnci, Tevfik Yıldırım, Sedat Yıldız, Tayyip Kaba, Alirıza Acartürk, İrfan Püsküllü, Eyup Tuncer, Ahmet Akyüz, Veysel Yıldırım, Mehmet Akif Çakar, Ahmet Karacan, Cengiz Aslan, Yusuf Bekircan, Mehmet İspiroğlu, İsmail Küçük, Azmi Reisoğlu, Mahmut Demirel, Murat Kefli, Hüseyin Haldızoğlu, Necdet Başoğlu, Muzaffer Kaim, İsmail Gündoğdu, Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Eyüp Kuriş, Hasan Salih Sağlam, Yunus Zor, Bünyamin Müftüoğlu, Mustafa Say, Adnan Borazancı, Hasan Bektaş, Ali Bektaş, Murat Koçak, Kamil Köse, İzzet Dönmez, Fethi Güneş, Ahmet Kemiksizoğlu, Adnan Paşaalioğlu, Lütfü Bayrak, Şeker Afyon
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER