Umuda Pedal Ekibi, 19 Mayıs’ta da TEGV Çocukları için Umuda Pedallıyor

Umuda Pedal ekibi üyeleri, her akşam 19.00’da kendi evlerinden pedal çevirerek onlarca çocuğun nitelikli eğitimle buluşması için umut oluyor!

Umuda Pedal Ekibi, 19 Mayıs’ta da TEGV Çocukları için Umuda Pedallıyor

Umuda Pedal Ekibi, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfının (TEGV), 25. yılı dolayısıyla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için başlattıkları kampanyalarının ardından şimdi de 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için anlamlı bir projeye imza atıyor.Ekip, daha çok TEGV çocuğunu nitelikli eğitim desteği ile buluşturabilmek için 16 Mayıs’tan itibaren 4 gün boyunca her gün 25 km, toplamda 100 km umuda pedallayarak bağış topluyor.

Umuda Pedal Ekibi, 23 Nisan bayramı döneminde 4 gün boyunca her gün 25 kilometre sürüşle toplam 100 kilometre pedal çevirerek, 119 çocuğu nitelikle eğitimle buluşturdu.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıkarak Milli Mücadele’yi başlattığı ve bu mücadeleyi gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Umuda Pedal Ekibi’nin bu özel kampanyalarına destek vermek ve geleceğin gençlerini eğitim desteği ile buluşturmak https://tegv.org/umuda-pedal/ adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER