Vaillant Sakarya’da düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile buluştu

Vaillant Sakarya’da düzenlediği iftarda Batı Karadeniz yetkili satıcıları bir araya geldi. 21 Mayıs Salı akşamı, Kırkpınar Maja Restoran’da düzenlenen davete yaklaşık 60 kişi katıldı. 

Vaillant Sakarya’da düzenlediği iftarda yetkili satıcıları ile buluştu

Isıtma sektörünün öncü kuruluşlarından Vaillant, Sakarya’da düzenlediği iftarda Batı Karadeniz yetkili satıcıları ile bir araya geldi. Vaillant Batı Karadeniz bölge yöneticileri ve çalışanlarının katılımıyla 21 Mayıs Salı akşamı Maja Restoran’da düzenlenen iftar davetinde 60’e yakın misafir yer aldı.
 
Vaillant yöneticileri; bereketin ve bolluğun, simgesi Ramazan ayı vesilesiyle düzenledikleri iftarda Batı Karadeniz Bölgesi yetkili satıcılarına uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İftarda, 2019 yılına başarılı bir başlangıç yapan Batı Karadeniz Bölgesi yetkili satıcıları; önümüzdeki dönemde de bu başarıyı sürdürmek adına özverili çalışmalarına devam edeceklerini belirtirken gelecek dönem planlamaları ve hedefleri hakkında da fikir alışverişinde bulundu.

 
Başarılarında aralarındaki yardımlaşmanın en önemli etken olduğunu dile getiren katılımcılar, bu özel akşamda bir araya gelmelerine vesile olduğu için Vaillant Türkiye’ye teşekkürlerini iletti. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER