Yazar Fahri Tuna İstanbul’da Gençlerle Buluşacak

Ödüllü portre yazarımız Fahri Tuna İstanbul’da lise öğrencileriyle söyleşi programında bir araya gelecek.

Yazar Fahri Tuna İstanbul’da Gençlerle Buluşacak

20 Şubat Perşembe günü yazar öğretmenlerden Süheyla Karaca Hanönü’nün moderatörlüğünü yapacağı söyleşide yazar Fahri Tuna’nın ‘Yaşayan Portreler ve 40 Şehir Portresi’ kitapları üzerine sohbet yapılacak.

Yurt içi ve yurt dışından kitap söyleşisi ve imza günü için çok sayıda davet alan Yazar Fahri Tuna Perşembe günü Anka Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşecek programın ardından 21 Şubat Cuma Günü Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde ‘Konuşa Konuşa’ isimli söyleşi programına konuk olacak.

Yazar Tuna lise öğrencileriyle yapacağı söyleşi programıyla ilgili sosyal medyada duygusal bir paylaşımda bulundu: “perşembe günü istanbul bağcılar anka koleji'nde gençlerle beraberim. (bir örnek öğretmen, bir örnek yazar Süheyla Karaca Hanönü. gençleri bir güzel yönlendirmiş, bir yazarı okutmus onlara.- hem de bunu pek kolay olmayacak bir anadolu endüstri meslek lisesinde başarmış - sorular hazırlamışlar, beni bekliyorlarmış. aman ne güzel. ben de heyecanlandım şimdi) tek cumleyle: yaşasın edebiyat. ve teşekkürler süheyla karaca hanönü.teşekkürler gençler. ülkemin geleceği adına umut tazelettiniz bize.”

Kocaali Haber

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER