Yerel Kültür Derneğinde Kongre Günü

Sakarya Yerel Kültür Derneği’nin iki dönemdir yönetim kurulu başkanlığını başarıyla yürüten Necmettin Kırık 26 Şubat Cumartesi Günü Erenler’deki Dernek Otağında Saat 14.30’da yapılacak 7. Olağan Genel Kuruluyla ilgili davet ve teşekkür mesajı yayımladı.

Yerel Kültür Derneğinde Kongre Günü

Genel kurulda başkanlık için yeniden aday olmayacağını açıklayan Necmettin Kırık, tüm Sakaryalıları bayram havasında geçecek kongrelerine davet etti.

Yaklaşık yedi yıldır sürdürdüğü SYKD Başkanlığı görevi sırasında kendisine ve yönetim kuruluna destek olan herkese teşekkür eden Necmettin Kırık mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sakarya’mızın yerel ve yerleşik kültürünün kayıt altına alınması, gelecek kuşaklara aktarılması, şehrimizin ve ülkemizin her anlamda gelişmesine katkı sağlaması amacıyla 2002 yılında kurulan Sakarya Yerel Kültür Derneğimizde başkanlık gibi büyük sorumluluklar gerektiren bir görevi iki dönemdir yapmanın onurunu ve gururunu yaşadım. Büyük mutluluk duyduğum görevim sırasında derneğimize her zaman destek veren tüm hemşerilerimize; Valimize, Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediyemizin bugünkü başkanı Sayın Ekrem Yüce’ye, geçmiş dönem başkanı Sayın Zeki Toçoğlu’na, ilçe belediyelerimizin geçmiş dönemler ve bugünkü belediye başkanlarına, siyasi partilerimizin il ve ilçe başkanlarına, sivil toplum kuruluşlarımızın başkan ve yöneticilerine, muhtarlarımıza, dernek kurucularımıza, büyüklerimize, yönetim kurullarında görev yapan arkadaşlarımıza, ilimiz için çalışan her kademedeki yönetici ve görevlilerimize, çalışmalarımızı Sakarya kamuoyuyla paylaşarak derneğimize en büyük desteklerden birini sağlayan tüm basın kuruluşlarımıza şahsım ve derneğimiz adına şükranlarımızı sunuyorum. İbrahim Şahin ağabeyimizin öncülüğünde oluşacak yeni yönetim kurulumuza şimdiden başarılar dilerken, Sakarya’mızın birleştirici çimentosu görevini her zaman layıkıyla yerine getiren Sakarya Yerel Kültür Derneği’mizin 26 Şubat Cumartesi Günü Saat 14.30’da Erenler Ada AVM yanındaki Otağımızda gerçekleştireceğimiz 7. Olağan Genel Kurulumuza tüm Sakaryalıları bekliyoruz.”

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER