Zabıta ve Polisten Pazaryerinde Pandemi Denetimi

Arifiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kapalı pazaryerinde Korona Virüs (Covid-19) denetimlerini sürdürüyor…

Zabıta ve Polisten Pazaryerinde Pandemi Denetimi

Arifiye Kapalı Pazaryerinde, giriş ve çıkışları kontrol altına alan Zabıta Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, maske ve eldiven kontrolü ile ateş ölçümü ve hijyen denetimi yapıyor.
İlçe pazarlarında denetimlerini sıklaştıran Zabıta ekiplerince, maske ve eldiven denetimi ile vatandaşların ateş ölçümleri de yapılıyor. Vatandaşlardan, alacakları ürünleri seçmemelerini isteyen ve ürünlerin pazarcı esnafı tarafından verileceği konusunda uyarıda bulunan Zabıta ekipleri, belediye hoparlöründen gün boyu yaptıkları uyarı anonslarıyla vatandaşları ve esnafları sosyal mesafe kurallarına riayet etmeleri konusunda uyardı.
Zabıta ekipleri, pazardaki ürünlerin gramaj, fiyat ve tazeliğini kontrol ediyor. Bunun yanında, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince de sokağa çıkmaları yasaklanan 20 yaş altı ve 65 yaş üstü vatandaşlara yönelik de denetim gerçekleştiriliyor.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER